תה ליים

על התכונות הרפואיות של פולק בצבע סידמרפאים ידעו מעת לעת. עץ סיד הוא חומר חיטוי טבעי חזק, כי אפילו עץ הגדל מחוץ לחלון מפחיתה את הסיכון למחלות זיהומיות למינימום. מה לומר על תה ליים, אשר בתוך כמה שעות משחרר חום ומקטין את הסימפטומים של קור.בואו ניקח בחשבון ביתר פירוט כמה שימושי זה משקה.

מאפיינים של תה ליים

ההשפעה המרפאת של המשקה קשורה להרכבפרחי לינדן: הם מכילים בנוסף לפרוביטמין A וויטמין C, סוכרים, טאנינים, פרנזים, הודות להם ריח הפריחה נחמד, כמו גם גליקוזידים של הספרידין וטיליצין. אם אנחנו מדברים על תה סיד שימושי, כדאי לציין את זה:

  • קוטל חיידקים;
  • אנטי-היסטמין;
  • מרגיע;
  • אנטי דלקתי;
  • אנטי-ספירטיס;
  • דיאפורטי;
  • פעולה משתנת.

משקה הוא ביקוש לא רק פולק, אלא גם ברפואה המסורתית: רופאים לרשום אותו הצטננות כסוכן טסיות.

מה יהיה לרפא תה ליים?

לשתות, מתנהג כמו מרגיע טבעימוצא, מסייע להתמודד עם נדודי שינה, neuralgia וכאבי ראש (כולל מיגרנות). תכונות שימושיות של תה ליים יהיה מוערך על ידי אנשים הסובלים מיתר לחץ דם: המשקה מנרמל את לחץ הדם ומחזק את מערכת הלב וכלי הדם בכללותה.

עם מרתח חם של פרחים סיד הוא שימושי לגרגר עם דלקת הלוע או דלקת שקדים (אנגינה), תה, מבושל תרמוס, משחרר שיעול יבש ברונכיטיס בהקדם האפשרי.

במחלות של מערכת העיכול וחילוף החומרים, תה ליים יהיה גם שימושי: הוא פועל כחומר נוגד חמצון, וגם מנרמל את שחרור מרה לתוך המעי ואת הסינתזה של חומצה הידרוכלורית בבטן.

איך להכין תה ליים?

עבור תה מבשל, להשתמש פרחים יבשים מיובשים, אשר ניתן לקצור בקיץ לבד או לרכוש בצורה מוכנה בבית המרקחת.

לקבלת תה קר, סיד עובד הכי טוב עםהוספת עלים של מנטה ופטל (חומרי הגלם נלקחים בממדים שווים). כף אחת וחצי כפיות נשפכות לכוס מים רותחים, אבל דפוס השתייה משתנה. אם אתה, לאחר הצטננות, נאלצים ללכת לעבודה, אז תה סיד הוא שיכור בלילה עבור שתי כוסות. מי לציית למיטה לנוח, כדאי לשתות שלוש כוסות מרק לאורך כל היום. כאמור, למשקה יש אפקט משתן.

כדי לשפר את חילוף החומרים של linden מתבשלצבע, יחד, stigmas, תירס, פטל, עוזב. עבור כף אחת של חומרי גלם יבש (החומרים נלקחים באופן שווה), אחד צריך כוס מים רותחים, ולעשות תה ליים כזה תרמוס. משקה נלקח לפני כל ארוחה. זה לא רק יש השפעה מועילה על הפונקציות של דרכי העיכול, אלא גם מנרמל את חילוף החומרים של מלח מים.

התוויות נגד הקבלה של תה ליים

כי פריחת לימון הם מוצר טבעי, הם מתאימים כמעט לכולם, אבל אנשים שיש להם רגישות מיוחדת לצמח זה, הקבלה של המרקים הוא התווית.

תה מזויף הוא טוב ורע

ראוי לציין כי עץ הלנדן חזק יותר מאחריםעצים, סופג אבק ורעלים הכלולים באוויר. לכן, צמחים נטועים לעתים קרובות לאורך Carriageways, שם הם מבצעים את הפונקציה של מסנן טבעי. אם מן הפרחים שנאספו במקומות כאלה, לעשות תה ליים, זה לא יביא תועלת, אלא רק נזק לתת לגוף את כל החומרים המצטברים המצטברים. הכנת מרתח מרפא אפשרי רק מחומרי גלם ידידותיים לסביבה.

תה סיד הוא תרופה רבת עוצמה, כילשתות אותו רק בתקופת המחלה. אתה לא יכול להחליף אותם עם תה רגיל. Phytotherapy עם לימונים הקבלה המקביל של תרופות אחרות תמיד צריך להיות מוסכם עם הרופא.