דבש ערמונים

בין זנים שונים רבים מיניםדבש טבעי הוא מקום ראוי הוא ערמון ערמונים, אשר על מכירה הוא נדיר. זאת בשל העובדה כי הוא מתקבל בכמויות קטנות עקב תקופה קצרה של פריחה ערמון (2-3 שבועות) והפצה מוגבלת של העץ. שקול מהו היתרון ואת הפגיעה של דבש ערמונים, איך לזהות אותו ולא לבלבל אותו עם סוגים אחרים של דבש, וכיצד לקחת את המוצר למטרות רפואיות.

הרכב ומאפיינים של דבש ערמונים

דבש ערמונים ניתנת לעתים קרובות כמו דבש כוסמתאו תערובת של דבש טבעי עם סוכר שרוף וסירופ. עם זאת, אי אפשר לזייף את הטעם פיקנטי מסוים של דבש ערמונים אמיתי, אשר יש מרירות בולטת, עפיצות אור ניחוח מנחש של פרחים ערמונים. כמו כן, התכונה הבולטת של דבש ערמונים היא שזה לא סוכריות, כלומר. במשך כל השנה יכול להיות במצב נוזלי. לפי צבע זה דבש יכול להיות כהה (מן הפרחים של ערמון אכיל) או אור (מן הפרחים של ערמון הסוס).

קשה לרבים להתרגל למשהו פיקנטיטעם מר של דבש ערמונים. הטעם שלו יכול להיות מותש אם הדבש הוא התחמם מעט. עם זאת, זה יכול להיעשות רק אם מוצר זה משמש פשוט כמו לטפל. בעת שימוש בדבש כטיפול, חימום הוא התווית, כי כל החומרים השימושיים נהרסים כבר ב 60 ° C.

הרכב הדבש מן הערמון הוא עשיר באופן יוצא דופן. בואו רשימה של המרכיבים העיקריים של הרכב כימי שלה:

  • פרוקטוז;
  • סוכרוז;
  • ויטמינים של קבוצות A, B, E, C, PP, K;
  • טאנינים;
  • טאנינים;
  • מיקרואלמנטים (אשלגן, מגנזיום, ברזל, יוד, זרחן וכו ').

מהו השימוש של דבש ערמונים?

בואו ניקח בחשבון, איך תכונות שימושיות של דבש ערמונים מוצגים, ובאיזה פתולוגיות מומלץ ליישם.

דבש ערמונים הוא טבעי רב עוצמהאנטיביוטיקה ויכולה לשמש לטיפול הצטננות, כמו גם לריפוי מוקדם של נגעים בעור (לטיפול בפצעים, חתכים, שחיקה, כוויות).

השימוש בדבש ערמונים הוא גם שלהתכונות נוגדות דלקת רבות עוצמה, שבגללן ניתן להשתמש בהן לטיפול במחלות דלקתיות בדרכי הנשימה העליונות (אנגינה, ברונכיטיס, אסטמה וכו '), מערכת גניטורינארית (נפריטיס, דלקת שלפוחית ​​השתן וכו').

דבש ערמונים משפיע לטובהריריות ריריות, מתעכל בקלות, מגרה את הכבד ואת כיס המרה, מגביר תיאבון, מסייע לנרמל עיכול. לכן, מומלץ להשתמש עבור פתולוגיות של דרכי העיכול (כולל מחלת כיב).

מוצר זה מסייע לחזק את המערכת החיסונית.הגנה על הגוף, נותן אנרגיה, יש השפעה מועילה על מערכת העצבים, זה פועל מרגיע. זה שימושי לקחת עם עייפות פיזית ועצבית, עייפות, חולשה, עצבנות.

השפעה מועילה של דבש ערמונים על מערכת הלב וכלי הדם. זה עוזר לחזק את הקירות של כלי הדם, לשפר את הרכב ועקביות של דם, לנרמל את לחץ הדם.

להיות נוגד חמצון טבעי רב עוצמה, ערמוני דבש מסייע במאבק נגד סרטן, וגם מעשים

דבש ערמונים

תרופה מונעת לפתולוגיות אלה.</ P>

איך לקחת דבש ערמונים?

דבש ערמונים מומלץ להיות נצרך חצי שעה לפני הארוחות 2 עד 3 פעמים ביום על ידי כפית, לאט מתמוסס בפה.

התוויות נגד לקיחת דבש ערמונים

דבש ערמונים הוא התווית במקרה של הפרטחוסר סובלנות. מוצר זה יכול להוכיח להיות אלרגן חזק. אנשים הסובלים מסוכרת יכולים להיכנס דבש ערמונים לתוך הקצבת מזון רק לאחר התייעצות עם הרופא המטפל.