יוד

אם להשוות בין תרופה של 19 ו 21 מאות, אז זה אפשרילומר כי בעוד כמה מאות המוחות הטובים ביותר של האנושות עשו פריצת דרך אמיתית, ויצרו טכניקות שימושיות רבות, תרופות והתאמות כי בהצלחה לשמר את חייהם של אנשים.

עם זאת, יש שיטה אחת של טיפול שנותרמאז המאה ה -19, ועד עצם היום הזה אין תחליף לזה - זוהי רשת יוד ידועה. אנשים רחוקים מן הרפואה, אשר נמצאים במצב בריאותי טוב, מכירים אותה, קרוב לוודאי בגלל המלצת הרופא לעשות רשת יוד על האזור שבו נעשו הזרקות. אבל למעשה, היתרון הזה של רשת היוד הוא רחוק מלהיות מוגבל - בואו לגלות בפירוט איך לעשות את זה נכון, למה זה נחוץ ומדוע זה כל כך שימושי בטיפול.

היתרונות של רשת יוד

אם כבר מדברים על היתרונות של יוד, אתה יכול לגעת ביותרתחומי חיים שונים, עד לייצור סוללות. אבל, כמובן, יוד החברה היא הידועה ביותר כפתרון אלכוהול 5%. בעזרתם, פצעים וחבורות מטופלים עבור חיטוי ושחזור של רקמות.

עזרה לגוף עם יוד, אם מוחל חיצונית, היא כי מולקולות מיונן במהירות לחדור עמוק לתוך העור לעורר את זרימת הדם.

פעם על תכונות מועילות של יוד כברידע, אבל לא יכול להשתמש בהם כראוי, וזה הוביל לכוויות, כי חומר זה יש השפעה מגרה המקומית. פעולה זו מבוססת על השימוש של יוד עם חבורות: נימים להרחיב וזה מונע תהליכים עומדים.

יוד הוא גם מחטא מעולה, עקבאשר נכללת לעיתים קרובות בטיפול במחלות בדרכי הנשימה. בגלל אפקט החימום, יוד משמש היפותרמיה, שיעול ונזלת.

רשת יוד עבור הצטננות

מסך יוד לשיעול הוא יעיל מאוד: יש לו אפקט דומה, כמו חם דוחס - חרדל plasters, למשל, אבל חלשה יותר לאורך זמן. כאשר שיעול, מומלץ יוד להיות מיושם 1 או 2 פעמים ביום במשך שבוע על הגב באזור החזה באזור הסימפונות ולשלב אותו עם נהלים אחרים ההתחממות.

בטמפרטורת גבוהות, אתה צריך להיות זהיר לגבי שיטה זו של טיפול, אבל באותו הזמן, בניגוד לדחוס חם מהביל, זה יכול להיעשות בטמפרטורת subfebrile.

עם קר, רשת יוד מוחל על העקבים והעגלים: זה עוזר לחמם את הרגליים, וזה חשוב מאוד בטיפול של הצטננות.

יוד עם חבורות וחבורות

השימוש הנפוץ ביותר של יוד בחבורות -זה היישום של רשת יוד לאחר זריקות. עם טיפול בהזרקה ממושכת, הרקמה בשרירים אין זמן להתאושש - חבורות נוצרות, אזור זה שוב צריך להיות טראומה על ידי זריקות הבאות. על מנת לשחזר רקמות מהר יותר, מה שמכונה "בליטות" לפזר, רשת יוד משמש, החלת אותו מדי יום במהלך הטיפול כולו לאחר סיומו עד "המכות" להתמוסס. חשוב לעשות זאת כדי למנוע היווצרות של מורסה.

יוד במחלות מפרקים

ברפואה העממית בעזרת רשת יוד לטפל המפרקים מודלק, סיכה אלה אזורים לאחר אידוי.

כיצד רשת יוד?

לפני ציור רשת יוד,כי אין לך התוויות נגד השימוש ביוד: חומר זה הוא נספג להפליא דרך העור לתוך הגוף, וכמותית זה שווה לשימוש בו.

לפני שאתה עושה רשת יוד, לנקות את העור. ואז ליישם עם צמר גפן רשת עם ריבועים של 1 על 1 ס"מ.

יודי כאשר משתעל

הקימו, מה בדיוק רשת - ריבועים מאפשר יוד להיות נקלט במרווחי זמן קבועים. שטח היישום צריך להיות מעט יותר מאשר באזור המושפע.</ P>

התוויות נגד שימוש ברשת יוד

השימוש של יוד ויוד רשת הוא contreindicated לחלוטין עבור אנשים עם מחלת בלוטת התריס ואת התגובה אלרגית לחומר.

יוד הוא חלק של הורמוני בלוטת התריס, אשר מיוצרים על ידי בלוטת התריס, ואת השימוש בו במספר מקרים (בנוכחות תפקוד בלוטת התריס לקוי) יכול להוביל לתוצאות חמורות.