לאחר סקס הבטן כואבת

נשים רבות עמדו בפני מצב זה,כאשר מיד לאחר קיום יחסי מין, הבטן התחתונה כואבת, אבל לא כולם מייחסים חשיבות לכך. אבל מה אם כאב כזה הוא לא תופעה אחת, ורגשות לא נעימים כאלה מטרידים את האישה אחרי כל מעשה מיני?</ P> מה כואב את הבטן התחתונה אחרי סקס?

קודם כל, יש צורך לקבוע במדויקהסיבה לכאב הזה. במקרה זה, ככלל, זה כואב לא רק את החלק התחתון של הבטן, אלא גם את הנקבים, הקפלים מפשעתי. לעתים קרובות מופיע הכאב בגב התחתון. תסמינים אלה הם סימנים של קרע של ציסטה או השחלה, וזה די נדיר.

כמו כן, נשים לב כאב לאחר סקס, אשרמכסים את כל הבטן התחתונה ועם התפתחות הדימום הפנימי. יחד עם זאת יש להם אופי חד, מכווץ, והם לא תמיד מלווה סימפטומים של דימום חיצוני, כלומר. הדם ולכן לא מוקצה. הסימן העיקרי לפאתולוגיה זו הוא אנמיה חריפה, כאשר הילדה מסוחררת מאוד, לחץ הדם יורד, העור נעשה חיוור מאוד, והתפתחות התעלפות מתפתחת.

לעתים קרובות, הסיבה נערההבטן התחתונה נפל מיד לאחר סקס יכול להיות נזק מכני לרירית הנרתיק. זה נצפה לאחר יחסי מין פעילים למדי. במקרה זה, ככלל, יש קרע של הקמרון או את קירות הנרתיק, לעתים קרובות יותר - הקרום הרירי של צוואר הרחם או שחיקות.

אבל הסיבה הנפוצה ביותר היא זונשים לאחר סקס מושך את הבטן התחתונה, הן מחלות זיהומיות. לרוב זה chlamydia, כמו גם זיהומים המועברים במגע מיני (עגבת, זיבה).

כאב לאחר יחסי מין הוא תוצאה של תהליך דלקתיות?

אם אישה חותכת את בטנה התחתונה לאחר קיום יחסי מין,ככל הנראה, הסיבה היא תהליכים דלקתיים באיברים של מערכת הרבייה. לרוב במצב זה, הגורם לכאב הוא צוואר הרחם (דלקת צוואר הרחם) ודלקת הנרתיק (דלקת הנרתיק). עם זאת, בשתי המחלות, הפרשות וכאב בבטן התחתונה לא תמיד קשורה במגע מיני.

הסיבה להתפתחות של פתולוגיות אלה הן זיהומים של אטיולוגיה חיידקית, כמו גם פטריות פתוגניות. לעתים קרובות, הפתולוגיה מתפתחת לאחר נטילת תרופות.

מה לעשות כאשר הבטן התחתונה מתחילה לפגוע לאחר קיום יחסי מין?

כאשר יש אפילו קצת כאב לאחר מגע מיני, אישה צריכה להיות התראה. אם תופעות אלה הן לא אחת, אז יש צורך להתייעץ עם הרופא.

אם לנערה יש כאב בבטן התחתונהמיד לאחר יחסי מין ודם מתחיל להיות מוקצה, אז הצעדים המתאימים יש לנקוט. לשם כך, יש צורך לנקוט עמדה אופקית, לשים משהו קר על הבטן ואת בדחיפות להתקשר אמבולנס.

אם הסיבה לכך היא כי לאחר בטן האף של האישה הוא נגוע היא זיהום, אישה היא prescribed הטיפול. במקביל, אנטיביוטיקה ותרופות אנטי פטרייתי משמשים,

לאחר סקס מושך את הבטן התחתונה

אשר ממונים באופן בלעדי על ידי הרופא לאחר הבדיקה, אשר מציין גם את המינון ואת תדירות הניהול.</ P>

במקרה שבו הגורם לכאב הוא ציסטות השחלות, אישה היא prescribed טיפול כירורגי. לאחר הסרתם ודרך השיקום, היא יכולה לשכוח לנצח את הכאב הזה.

לכן, כדי להיפטר מן הכאבלאחר קיום יחסי מין, יש צורך לקבוע את הסיבה להופעתה. התמודדות לבד עם משימה כזו היא כמעט בלתי אפשרית, ולכן, בדיקה רפואית ובדיקה יש צורך.