הנרתיק של הבתולה

כפי שאתה יודע, עם תחילת הפעילות המיניתמערכת הרבייה של אישה עוברת כמה שינויים. קודם כל זה נוגע הנרתיק אשר משתנה מעט. בואו נסתכל מקרוב על איבר זה של מערכת הרבייה, ובמיוחד, נוכל להתעכב על המוזרויות של המבנה של הנרתיק של הבתולה.</ P> תכונות של מבנה הנרתיק אצל בנות

אז, שזה עתה נולדילדות שזה עתה נולדו, אורכו של גוף זה הוא רק 3 ס"מ, יתר על כן, הכניסה לנרתיק עצמו עמוקה מאוד ויש לה כיוון אנכי כמעט. במראה זה נראה כמו משפך.

קירות הנרתיק מקבילים זה לזה. כל זה נובע מכך שהמנגנון השרירי של האגן הקטן עדיין חלש מאוד. כ 1 שנה, אורך הנרתיק עולה על 1 ס"מ.

רק בגיל 8 בגוף זה ניתן להבחיןמה שנקרא קיפול, אשר אופייני לכל נקבה הנרתיק. זה בגלל השינויים שלה בגודל של הגוף בתהליך העבודה, כמו גם במהלך יחסי מין אצל נשים.

הגידול הגדול ביותר בגודל הנרתיק של בתולה מתחיל כ -10 שנים, וכבר 12-13 שנים הוא מגיע 7-8 ס"מ.

כיצד משתנה הנרתיק עם תחילת ההתבגרות?

אם אנחנו מדברים על איך הנרתיק נראהבתולה, אז במבנה שלה יש, אולי, את התכונה היחידה - קרום הבתולה. זהו מחיצת הרירית הזאת שמגינה על איברי המין הפנימיים מפני אלה החיצוניים ומונעת את חדירתם של מיקרואורגניזמים פתוגניים לתוכם. במגע המיני הראשון יש קרע של מבנה זה, אשר מלווה לעתים קרובות עם שחרור קטן של דם.

אם אנחנו מדברים על איך הכניסה של הנרתיק של הבתולה נראה, אז, ככלל, יש לה גודל קטן יותר מאשר נשים שיש להם סקס.

איך הנרתיק הנרתיק נראה

באופן כללי, הנרתיק של בתולה ומנוסה כברנשים אינן שונות זו מזו. גודלו גדול יותר, ולכן אורך עולה מעט, גם לאחר לידתו של הילד. בגלל מספר גדול של בלוטות אצל נשים, כמות גדולה יותר של חומר סיכה רירי הוא ציין, אשר יש צורך לחות.</ P>

לפיכך, ניתן להסיק כי הראשישינויים באיבר הרבייה כמו הנרתיק להתרחש על מנת להבטיח את תפקוד הגניטלי של הגוף הנשי. הדבר נעשה על ידי הגדלת גודלו, מלכתחילה, וגם בזכות עבודתה של המערכת ההורמונלית, תחת השפעתם של שינויים המתרחשים איבר זה.