סקס אחרי חודש

כמה גברים ונשים מאמינים כי הראשוןימים לאחר הווסת בטוחים לסקס. הוא האמין כי ההסתברות להיכנס להריון בימים אלה היא אפס. הצהרה זו מבוססת על שיטת הקלנדרית של אמצעי מניעה. עם זאת, בפועל מראה כי מין לאחר מחזור - היא שיטה לא אמינה הגנה. ההצעה להבין פיזיולוגיה נשית ולקבוע אילו ימים של המחזור החודשי שלנו בטוחים, ומה - לא.

לכל אישה הבודדה משלומחזור חודשי. וזה תלוי המאפיינים הפיסיולוגיים של כל אישה יש ימים המסוכנים ובטוחים שלה. החודש הראשון בחיי המין היפה, אומר שזה "בשלים" פיסיולוגי יכול להפוך לאם. ההסתברות הגבוהה ביותר להיכנס להריון בזמן הביוץ - באמצע המחזור החודשי. כארבעה ימים לפני הביוץ במשך ארבעה ימים לאחר מכן, ההסתברות של תפיסה, גם נשארת גבוהה. הימים הנותרים נחשבים פחות מסוכן, וגם בימים שלפני הווסת ומיד אחריהם - המאובטחת ביותר.

נקודה חשובה - בתוך הטבע של אישהספק שתי השחלות, והם יכולים לתפקד באופן עצמאי. באותו רגע, כאשר אנו מחשבים את ימי בטוח לפני הווסת, בשחלה השניה יכולה להבשיל ביצה כי הוא מוכן הפריה. קחו למשל את המצבים הנפוצים ביותר העומדים בפני כל אישה:

  • חודש לאחר הדוכן הראשון. Pהסקס הראשון הוא - הוא אירוע חשוב בחייה של אישהברמה הפסיכולוגית ופיזיולוגית. לעתים קרובות אחרי חודש של המין הראשון לא יכול לבוא בזמן, וכדי להתחיל במוקדם או במאוחר. זאת בשל שינויים הורמונליים בגוף של אישה. התהליך מאוד של מחזור עשוי להשתנות - תקופות עשויות להיות פחות או יותר כואב. אם אתה מתחיל לפרקי זמן ארוכים יותר, גם, לא צריך לדאוג אחרי הסקס הראשון. מחזור מתעכב אחרי הסקס הראשון עבור יותר מ 7-10 ימים - זהו סיבה רצינית לדאגה;
  • מין מיד לאחר הווסת. שיטת הגנה על פי הלוח מיידאחרי חודש אתה יכול לקיים יחסי מין ללא חשש להיכנס להריון. כ 60% מהנשים 4-6 ימים אחרי שהמחזור הוא באמת בטוח. עם זאת, הנותרים 40% מהנשים ההסתברות של תפיסה בימים אלה, ויש יכול להיות גבוה למדי. לכן יחסי מין לא מוגנים לאחר וסת אינה שוללת הריון;
  • אחרי סקס הלך חודשי. אחרי הסקס הגיע חודשי - עבור רובאנשים, זה אות כי אישה היא לא בהריון. אם השחלות בנשים לעבוד בנפרד זה מזה, אז החודש יכול ללכת, למרות העובדה ההפריה כבר התרחשה.

בהתבסס על העובדות לעיל, ניתן להסיק כי קיום יחסי מין אחרי חודש

סקס אחרי חודש

זה לא בטוח. אין 100% ימים בטוחים. בזהירות ללמוד את הגוף והפיזיולוגיה שלך לדעת באילו ימים אתה לא יכול להיכנס להריון, אבל זה לוקח יותר משנה אחת. </ P>

חלק מהנשים, אשר במשך זמן רב לא יכולבהריון, לחשב נוח במיוחד עבור ימי התעברות, אך הריון אינו מתרחש. ואז, אחרי תקופה ארוכה של זמן אישה יכולה להיכנס להריון בזמן הווסת או מיד אחריהם. זה מראה כי הטבע הנשי שלנו הוא בלתי צפוי. השתמש בשיטה קלנדרית למניעה אינה מומלצת אם ההריון אינו רצוי מאוד בפרק זמן נתון.