למה אתה לא יכול לקיים יחסי מין במהלך הווסת

תקופת הווסת אינה נחשבת לטובהזמן למין. זוגות רבים אפילו לא חושב על למה אתה לא צריך לקיים יחסי מין במהלך הווסת. בימים אלה הם פשוט לשלול את זה. אבל יש אנשים שלא רואים שום דבר שיכול להפריע יחסים אינטימיים עם זרימת וסת. הדעות בנושא זה נחלקות. לכן, כדאי לשקול את הנושא ולהבין כמה ניואנסים.</ P>

הסיבות לכך שאינך יכול לקיים יחסי מין עם הווסת

ישנן מספר נקודות שיראות כי סקס בשלב זה עדיף לא לכלול.

יש לשקול פיזיולוגיה של נשים. צוואר הרחם נפתח מעט במהלך הווסת, ודם הוא מצע מצוין להתפתחות חיידקים. כל זה מגביר את הסבירות לזיהום. כמו כן, החדירה העמוקה עלולה לגרום לשחרור עשיר של דם. בתקופה של המתח הווסתי לא מומלץ, ומין מניחה פעולות אקטיביות.

יש גם סיכון לגברים. ב השופכה שלהם, הפרשות וסת מן הנרתיק של האישה יכול לקבל. וזה יכול להוביל דלקת.

יצוין כי ימים קריטיים עבורבנות רבות קשורות לבריאות לקויה. אישה יכולה להתלונן על כאב בגב התחתון או בבטן, עוויתות. תנאים אלה אינם תורמים להנאה מאינטימיות.

התשובה לשאלה למה אתה לא יכול להתמודד עםסקס, כאשר יש וסת, כמה יקראו מראה לא אסתטי של excreta. ואכן, כתמי דם אפשריים, כמו גם ריח מסוים, לא מאפשרים לך להירגע ואפילו לגרום תחושה של גועל.

רבים מאמינים כי ימים קריטיים הםבינתיים, כאשר המין אינו מוביל להריון לא רצוי. אבל נוכחות של וסת לא נותן ערבות כזו. הכל תלוי בביוץ, שקשה לחזות מראש. כמובן, יש נורמות מסוימות, אבל אפילו אישה בריאה עשויה להיות סטיות. הביוץ יכול להתרחש במוקדם או במאוחר, כמו גם לא אחד אלא שניים. לכן, אין להסתמך על חודשי, כשיטה אמינה של הגנה.

בחיפוש אחר חלופה, כמה זוגות מתבקשיםשאלה, אם אפשר לעסוק במין פרוקטלי או אנאלי בחודשי. במבט ראשון נראה כי הווסת אינה משפיעה על אינטימיות מסוג זה בשום אופן. אבל יש לזכור כי במהלך יחסי מין את E. coli עלול בסופו של דבר הנרתיק, לגרום דלקת. אחרי הכל, נשים רגישים יותר לזיהומים בתקופה זו.

חלקם מודאגים אם אפשר לקיים יחסי מין בסוף המחזור החודשי. אם בני הזוג מקשיבים לטיעונים, עדיף להמתין עד שהווסת תסתיים.

אבל התשובה לשאלה, אם אפשר לקיים יחסי מין לפני הווסת, תהיה בחיוב. מגע מיני בערב יום קריטי לא יכול להזיק הרבה. הדבר העיקרי שיש לזכור על שיטות של אמצעי מניעה.

המלצות

מאז האיסור הקפדני על אינטימיות באין ימים קריטיים, כמה אנשים לא הולכים לוותר על הנאה בתקופה זו. אם אתה מחשיב את כל הטיעונים על למה אתה לא יכול לקיים יחסי מין במהלך הווסת, בני הזוג עדיין החליט על זה, עדיף לקחת בחשבון כמה ניואנסים:

  • אין להשתמש בתנוחות הכרוכות בחדירה עמוקה;

    למה אתה לא יכול לקיים יחסי מין עם הווסת

  • כדאי לתת עדיפות למצב כאשר השותף הוא על העליונה;
  • בשל האפשרות להגביר את הפריקה, ב 2 הימים הראשונים של הווסת, עדיף להוציא את חיי המין;
  • אסור להשתמש בשטיפה;
  • מוטב לקיים יחסי מין בחושך, כדי לא להתבייש בהפרשות;
  • זוכר את השימוש בקונדומים;
  • להסרת עוויתות אתה יכול לשתות no-shpu, ואם הכאבים חזקים, אז כדאי להימנע מאינטימיות.