גיל המעבר ומין

במוקדם או במאוחר מגיע גיל המעברבהחלט כל הנשים. זה מלווה תסמינים כגון גלי חום, נדודי שינה, מצב רוח משתנה, עצבנות, דיכאון, כאבי ראש. והכי חשוב - הקיצון ההדרגתי של יופי הנשים וסיום המחזור החודשי. אבל לאחר תחילת גיל המעבר אישה נשארת אישה ועדיין זקוקה לאהבה ומין. בניגוד לאמונה הרווחת כי גיל המעבר ומין אינם תואמים, סקס לאחר גיל המעבר הוא לא רק אפשרי, אלא גם הכרחי! בואו נברר את זה.

חיים מיניים במהלך גיל המעבר

רוב הנשים יש חיי מין במהלךגיל המעבר כמעט ולא משתנה. השאלה היא, האם יש סקס לאחר גיל המעבר, הם לא. המין עוסק במרבית חייהם - סביר יותר שהכונן המיני בתקופה זו יגדל מאשר להיפך. שינוי ברמת ההורמונים אינו משפיע על הרצון או היכולת להגיע לאורגזמה, אם אין תחושות לא נעימות. להיפך, זה בתקופה זו, כי אתה צריך להירגע להיכנס לטעם - סקס לאחר גיל המעבר אצל נשים לא גורם לבעיות הקשורות בהריון לא רצוי. בניגוד לאמונה הרווחת, עם גיל המעבר, אתה יכול לקיים יחסי מין לעתים קרובות ככל שהאשה רוצה.

תכונות של סקס במהלך גיל המעבר

הבה נבחן את הרגעים לגבי תכונות מסוימות של סקס במהלך גיל המעבר ודרכי הפתרון שלהם:

  1. נראה כי חלק מן הנשים כי גיל המעבר משפיע על המין בצורה שלילית, שלהם תשוקה מינית במהלך גיל המעבר ירד. לרוב זה יש סיבה פסיכולוגית: נשים מאמינות כי חוסר יכולת להפרות מפחית את האטרקטיביות שלהם בעיני שותף. במקרה זה ראוי לשקול את הנושא לעומת זאת: היא מבוגרת ומנוסה יותר, היא יודעת את גופה, יודעת איך להשתחרר במין, היא מיומנת יותר, וזה, ללא ספק, יתרון עצום. בנוסף, יש לקחת בחשבון את ההשפעה החיובית של סקס על גיל המעבר. בגלל השינויים ברמה ההורמונלית, אישה חווה תקופות של מצב רוח רע או נופל לתוך דיכאון, והמין הוא נוגד דיכאון מעולה.
  2. סקס במהלך גיל המעבר

  3. בגלל הירידה ברמת ההורמונים במהלך גיל המעבר משנה את הגמישות ואת הצורה של הנרתיק, יש יובש, גירוי. עם סקס במהלך גיל המעבר, נשים יכולות להרגיש צריבה או כאב. במקרה זה, יש צורך להאריך את ההקדמה, כך הנרתיק הוא רטוב מוכן להזדווגות. אם זה לא עוזר, להשתמש בשמנים.
  4. כאשר גיל המעבר מתרחש בסביבה הנרתיקית, רמת מגביר את אלקלי, מה שהופך אותו רגישים למגוון של זיהומים. לבעיה זו יש שני פתרונות: להשתמש בקונדום במהלך יחסי מין או לעבור קורס של טיפול הורמונלי.