קמומיל שטיפה

ראשית, נציין כי שטיפה אינה קמומילזהו טיפול יומי אינטימי הליך. זה הכרחי רק כאשר באזור איברי המין של האישה עוצמה מאפשר לך לדעת תהליכים דלקתיים שונים. אבל גם כאן יש יוצאים מן הכלל - דלקת חריפה.

קמומיל מאפיינים

כל בעל מקצוע בריאות יגיד לך כי העירויפרחי בבונג או מרק מעולה מזכך, choleretic וסוכן עוויתות. דייזי Application בגניקולוגיה בשל המרגיע שלו ופעולה אנטי דלקתית. וגניקולוגיה קרובה מייעצת לנשים להשתמש מרתח של קמומיל להשקיה בטיפול קיכלי. אם המחלה להתחיל לטפל ללא דיחוי, מייד לאחר התסמינים הנעים הראשונים, אנטיביוטיקה לא עשויה להיות נחוצה.

בניגוד לאנטיביוטיקה, קמומיל מרק -לנקות באמצעים טבעיים. השפעות על אברי רבייה נשיים, יש לו מאוד רך ועדין. אחרי הכל, קמומיל הסיבה היא לעתים קרובות מאוד אנו יכולים לראות קרמים היגיינה אינטימית. קמומיל הוא הכרחי במצבים הדורשים להיפטר של הגירוד ואי נוחות כללית למשך זמן קצר.

שטיפה קמומיל למחלות

העובדה השטיפה קמומיל בביתתנאים בשלבים המוקדמים של קיכלי נותנים תוצאות חיוביות, שכבר הוזכרו. העובדה מרתח של הצמח מכיל ספונינים. חומרים אלה יש מטהרים אפקט מרגיע, אבל תגובת אלקליין, גירוי ויובש מעוררים, אינו מתעורר.

כאשר שחיקת צוואר רחם היא פועלהמדינה, קמומיל לא יכול לעשות כאן. עם זאת, בצורה פשוטה למדי שניתן לטפל בו. אז, שטיפה עם שחיקה קמומיל עוזרת להיפטר חיידקים שגורמים למחלה.

אמבטיות מחממות, בשילוב עםsyringing קמומיל, לתת תוצאות טובות ציסטיטיס. במקרה זה, חינני, הוא לא מתייחס ציסטיטיס, בדרכי שתן אבל מרק השקיה עוזר למנוע התפרצות נוספת של דלקת מסוכנת. נשים האמינו רבות כי שטיפת קמומיל היא מועילה עבור תפיסה מוצלחת, אבל זה לא כל כך. הפריה להתרחש, הפלורה בנרתיק תהיה מלאה, ושוטף משם כמעט כל דייזי.

Sprintsuemsya כראוי

לפני שאתם עושים שטיפה קמומיל,יש צורך להכין את המרק עצמו. Need for שתי כפות זה פרחים של קמומיל, ליטר מים. מוצף מים רותחים הפרחים בסיר אמייל, ומביאים לרתיחה. הרופאים מאמינים כי בשל תכונות אנטיבקטריאליות של קמומיל ציפורני חתול השטיפה האחרונה בצורה יעילה יותר. כף אחת של כפית פרחי קלנדולה תהיה מספיק. מרק מקורר 37 מעלות מסוננת דרך מספר שכבות של אריג, נמזג לתוך המזרק. אם כדי דייזי לחלוט השטיפה הכל ברור, אפשר להתחיל את ההליך עצמו.

איך לעשות שטיפת קמומיל

הוא האמין כי שטיפת קמומיל כראויטוב בשכיבה. אין זה סביר כי האישה הממוצעת בבית יש ספינה רפואית, כך שהפרוצדורה נעשית הכי טובה בחדר האמבטיה, רגליו על הפגושים שלה. הנרתיק רגוע בזהירות מבלי מציגה פתרון בלחץ עבור 15 דקות. חשוב שהוא לא מקבל לתוך חלל הרחם!</ P> התוויות נגד

שטיפה לא יכול להתבצע בכל קריטיימים ובכל הריון. אם ארבעים שנה אתה מולאת, ההליך יכול להתבצע לאחר התייעצות עם רופא הנשים המטפל לבריאות שלך. שוב: שטיפה - לא טקס יומי, ואת הטיפול של דלקת.

הישארו בריאים!