סודה לשטוף עם קיכלי

כנראה כל אישה בחייה לפחות פעם אחתנפגש עם קיכלי. והעזרה הראשונה שניתן לעשות בבית היא סודה לשטיפה. במאמר זה, ננסה לענות על השאלות הנפוצות ביותר הקשורות לטיפול של קיכלי עם סודה.

האם סודה לעזור הקן?

סודה לשטיפה נחשב אחד ביותרשיטות מוכחות בעת התמודדות עם קיכלי, כפי שהוא מנקה את הנרתיק של פטריות זרות וחיידקים. פטריות של סוג קנדידה מרגיש נהדר בסביבה החומצית של הנרתיק. הדרך הפשוטה ביותר להמיר סביבה חומצית היא אלקליין - מזרק עם סודה. פתרון של סודה עם קיכלי הורס את הפטרייה, ומניעת התפתחותה. זה הורס מיקרופייבר פטרייתי, ובכך, מדכא את המחלה. בנוסף, מזרק סודה מסיר את הסימפטומים החיצוניים של המחלה: זה מפחית גירוד ומונע הפרשות נרתיקי לא נעים.

איך לעשות סודה מזרק?

על מנת להפוך פתרון עבור מזרק,יש צורך לדלל כפית סודה ב 0.5 ליטר מים חמים מבושלים. מערבבים את הפתרון ביסודיות עד שכל החלקיקים נמסים. שטיפה נוח לעשות עם מזרק, יושב על האסלה ברגליים רחבות זו מזו. במצב זה, הנרתיק לא יוצב אנכית, אבל אופקית, כך מזרק צריך להיות מוכנס בזהירות מקביל למושב. הציגו פתרון של סודה בלי למהר, לשטוף את כל גבינת קוטג '. לאחר ההליך, יש לחטא את המזרק בעזרת תמיסת מנגן חלשה, והזרבובית, שהוכנסה לתוך הנרתיק, חייבת להיות משוחת עם אלכוהול. בצע את ההליך צריך להיות 2 פעמים ביום במשך כמה ימים.

האם ניתן לרפא את קרום עם סודה?

אם לאישה יש חסינות טובה, איןאלרגיה לסודה, והיא לא נוטלת גלולות למניעת הריון, כלומר, הזדמנות מצוינת לרפא קרום עם סודה. אבל בדרך כלל הרופאים רושמים מזרק עם סודה, כחלק מטיפול מורכב עבור קיכלי. שטיפה יעילה יותר אם מבוצעת יחד עם תרופות נגד פטריות: נרות, טבליות, משחות. התוצאה של מזרק יהיה להגביר אם אתה משתמש משחות עם ניסטטין או levorin לאחר ההליך. תרופה יעילה נגד קיכלי הוא flukostat.

האם זה אפשרי לטפל קיכלי עם סודה במהלך ההריון?

טיפול קיכלי עם פתרון סודה במהלך ההריוןזה אפשרי, אבל רופאים רבים דומים בדעה, כי אין צורך להגביל douchement. אחת הדרכים המומלצות לטיפול בתראש במהלך ההריון היא אמבטיות עם תמיסה של סודה ויוד. כדי להכין את הפתרון, אתה צריך 1 כף סודה 1 כפית של יוד 1 ליטר מים חמים מבושלים. יוצקים את הפתרון שנוצר לתוך האגן לשבת בו במשך 15-20 דקות. ההליך צריך להתבצע פעם ביום במשך 2-3 ימים.

כאשר לא ניתן לטפל קיכלי עם douching?

רופאים רבים אינם ממליצים על נשים הרות, ומזרקים בשלבים המוקדמים עלולים לעורר הפלות. לא מומלץ להזריק נשים בתוך חודש

סודה פתרון עבור קיכלי

לאחר הלידה. לא מזרק עם suds בנוכחות זיהומים מיניים או עם דלקת של איברי המין. לא לשטוף אם אתה הולך לבקר את הגינקולוג, כי התוצאות של המחקרים לא יהיה נכון. </ P>

מה אני צריך לזכור כאשר אני מטפל זיהום שמרים עם douching?

במהלך הליכי ההזרקה עם סודהכדי קיכלי של נשים מנוחה מינית מונח, אם זה לא אפשרי, אז נוכחות של קונדום הוא חובה. נשים המטפלות בפטמות אינן צריכות לשתות אלכוהול, לשתות קפה ולהימנע מעישון. זה גם לא מומלץ ללכת לסאונה ואמבטיה.