סקי נופש יד

אם אתה לא מקבל חופשה בקיץ - לאלהיות מוטרד. אין דבר טוב יותר מאשר חופשה בחורף באחד מאתרי הסקי הטובים ביותר בפינלנד - Rukka. זה שם, בשער הזהב של לפלנד, ונלך היום למסע וירטואלי.

שער הזהב של לפלנד

לא בכדי רוקה לובשת את שמו הגאה של הזהבשער לפלנד. שלא כמו רבים של עמיתים שלה, הנופש של Rukka ממוקם לא על כל גבעה, אבל על ההר האמיתי - עם גובה של 493 מטר מעל פני הים, מעליות רבות, כיסוי שלג מעולה ותכונות אחרות של אתר נופש ההר מכבד את עצמו. בנוסף נתונים טבעיים מוצלח, הוא יכול להתפאר ברמה גבוהה של שירות - גם אם הכפור נכשל או שלג נופל החוצה מספיק, מערכות שלג מלאכותי יושק.

סקי נופש

סקי נופש

סקי נופש rukka_3

בסך הכל, Rukka יכול להציע לאורחים שלה לאהרבה לא מעט, אבל כמו רבים כמו 28 מסלולים שונים של רמות המורכבות. סקי מרים באתר הנופש מצוידים בסגנון אלפיני, כלומר, כל אחד יכול לעשות ספירלה לאורך כל המסלולים.

סקי Rukka_4

סקי נופש

סקי

וכמובן, הנופש הפיני לא יכול לעשות בלי משכנו של סנטה קלאוס, אשר יהיה מעניין לבקר גם ילדים ומבוגרים.

סקי

סקי

סקי נופש

Resort Rukka, פינלנד - מה לעשות?

בנוסף סקי ישירות,Rukka מציעה הזדמנויות רבות מעניין ושימושי לבזבז זמן. ביניהם - snowmobiling, מזחלת כלבים, שחייה בחור הקרח וצלילה בחורף.

סקי

סקי

סקי נופש

אם הבידור החורף להטריד סוף סוף, לאחר מכןבמרחק של 25 ק"מ מאתר הנופש במלון הולידיי קלאב קואוסאמו (Holiday Club Kuusamo) יש פארק אקווה עם 1000 ו -1 אטרקציות מים. וגם בכיכר המרכזית של Rukka במרכז הקניות הראשי יש שפע של חנויות אשר ללא ספק למשוך את הקניות הנאה של נשים יפות. כי גברים לא משועממים בשלב זה לשירותים שלהם חדר כושר מאובזר לחלוטין. וילדים יהיו מבודדים על ידי אנימטורים עליזים מחדר המשחקים לילדים.

סקי הנופש

סקי נופש

סקי Rukka_15

Resort Rukka, פינלנד - מתי ללכת?

עונת החגים ב Rukka נמשך יותר מתשעה חודשים - מאוקטובר עד יוני. שיא הנופשים נופל על חג המולד ואת החגים מן המחצית השנייה של פברואר עד סוף אפריל.

סקי נופש

אתר הנופש סקי

אתר סקי

ספא Rukka, פינלנד - איפה להישאר?

סקי Resort Rukka מציג שלהלאורחים יש הזדמנויות גדולות במונחים של בחירת מקום לינה. בסך הכל, הנופש הוא מסוגל לארח כ -23 אלף אורחים בו זמנית, הצבתם במלונות נוחים ובתי כפר פשוטים.

סקי נופש

סקי נופש

סקי נופש