איך ללמוד

השאלה איך ללמוד איך לרכוב על רולר,עניין במגוון קטגוריות גיל של אנשים. עדיין, פרסומות בימינו - סוג אופנתי למדי של פעילויות חוצות, כפי שמעידים הרבה rollerdromes מקורה וגני שעשועים.

היכן ללמוד רולרבלידינג?

בהתחשב במציאות הקשה שלנו ובעובדההאספלט הוא לא תמיד חלקה לחלוטין, האפשרות הטובה ביותר היא ללמד החלקה בתוך rollerdrome מקורה, שם הרצפה חלקה לחלוטין ואין מכשולים.

איך ללמוד לרכוב על גלגלת?

ראשית אתה צריך לשלוט על המיקום ההתחלתי. אז, אתה שם על גלגלים, רפידות הברך, רפידות מרפק ועוד אלמנטים הגנה. לא להזניח אותם, במיוחד בהתחלה!

לכופף את הרגליים בברכיים כך שהשיער נגמרהבוהן - הנמוך לך לשבת, בטוח הוא התנועה שלך. עבור הזרוע האיזון למשוך קדימה, כופפו את המרפקים, קצת נמוך - כך אתה מרגיש נוח בעמידה. זהו מהעמדה הזאת צריכה להתחיל תנועה.

הרגליים שלך צריך להיות על רוחבכתפיים. גרב אחת הרגל להתפתח מעט בצד, עוד לדחוף את, משקל הגוף לשאת על הרגל הראשונה. ועכשיו אתה בא! כף הרגל שדחפת, נחתה, הצביעה קלות על הבוהן, ועכשיו דחף את הרגל השנייה. אז, המשך זה סוג של תנועה, תוכל לעבור בהצלחה. אל תשכח שאתה צריך לשאת את משקל המשקל מ רגל אחת לאחרת - זה המפתח להצלחה שלך בעת רכיבה.

נסה מגוון רחב של אפשרויות רכיבה - לעשותתנועות ארוכות וחלקות, ולהיפך - מהר וקצר, ובכך מאיצות או מאטות את תנועתן. אל תשכח כי הראשון על הקרקע טיפות את הגרב, ורק אז - העקב. אז אתה יכול ללמוד במהירות להחליק.

כיצד ללמוד להאט על רולים?

אתה תהיה מופתע, אבל אנשים רבים שהתגלגלו במשך שנים

ללמוד במהירות להחליק

לא השתלטו על טכניקת בלימה נכונה. בגלל זה אתה לא צריך להתרגז אם אתה לא מקבל משהו.</ P>

במבט סביב הציוד שלך, תוכל להבחין כי באחד הגלילים בחלק הקלקני יש בליטה שכמעט נוגעת בקרקע. מדף זה הוא בלם. כדי להאט, הרגל עם הבלם צריך להיות מוגדר מעט קדימה מכוונת מעט פנימה, העברת משקל הגוף אל הרגל האחורית. אם אתה לא עושה את זה - אתה מסתכן מיד ללמוד לשבת על המחרוזת! אל תשכח, לא תקום בבת אחת, כאילו נחפרת פנימה - וככל שנסעת מהר יותר, כך יהיה לך יותר מרחק כדי להתגבר על מנת לעצור. כאשר אתה מרגיש שאתה עומד די בהתמדה, אתה יכול להסיר את הרגל שלך מהבלם.