משחקי חורף ברחוב

האם זה שווה לדבר על איך ילדים כמו בחורף - עבורשלג רכה, על ההזדמנות לשחק כדורי שלג, לרכוב על גבעה ... כן הרבה בשביל זה עדיין. משחקים בחוץ בחורף שימושיים לילדים ומבוגרים: זהו עומס פיזי טוב, הרפיה רגשית בתוספת התקשות. ואנחנו זוכרים, מבוגרים, כמה מרתק הליכה חורף עם ילד יכול להיות, ומה צריך לעשות את זה?

לא נדבר כאן, כמובן,מעניין, אבל לא בידור זול לכל המשפחה כמו snowmobiling, צינורות בפארקים סקי, וכו ' נדבר על טיול משפחתי יומיומי בחצר הבית או בגינה הקרובה.

משחקי חורף

הקריטריון העיקרי לענות על השאלה "מה לשחק עם ילד בחורף ברחוב?" האם הילד שלך עצמו: גילו, יחסי מין, תחומי עניין, יכולות.

עבור הקטנים

ברור שאתה לא גרור שנה וחציפירורים לרכב עם רכבת הרים גבוהה. אבל לסנוור לו איש שלג מיניאטורי ולתת לילד לצרף את העיניים, האף, העטים - זה בדיוק מה שאתה צריך. יצירתיות משותפת עם ההורים תגרום תענוג שלא יתואר מן הפסל הקטן.

אם לקחת מזחלת איתך לטיול,לתפוס דובון או צעצוע אחר. ילדים שלמדו ללכת בביטחון ללכת עם הנאה, ואם הם לא ריקים, אבל עם צעצוע "נוסע" - זה מאושר בשמחה כפולה. דרך אגב, הנוסע יכול להיות לא רק צעצוע: אם מזחלות שלך חזקים מספיק ואתה מסתובב עם כל המשפחה, הבן ואבא יכולים לרכוב מזחלות ואמא - ילדים בדרך כלל כמו זה סוג של בידור מאוד, ואמא תהיה לנוח קצת.

פירור בן שנה כבר יכול לקנות את חפירההשלג הוא אחד הצעצועים האהובים על הילדים. בתחילה, התינוק יהיה פשוט להכות את הכתף לתוך השלג, אבל בקרוב מאוד בעזרתך הוא ילמד כיצד להשתמש "כלי עבודה" זה וישמח לנקות שבילים שלמים בשלג.

עבור אנשים מבוגרים

עם ילד מבוגר דוגמנות של איש שלג, אתה יכולהפך תהליך יצירתי אמיתי. לדוגמא, לבקש מהם לעשות איש שלג-כמו אבא, אמא, אחות, סבתא או סבא. אחרי הכל, כל בן מש' יש תכונות חיצוניות ייחודיות משלו, כגון האפיפיור - שפם, ואת סבתו - משקפים ותלתלים. הכן את הבית אל הדוגמנות של "הדיוקן הפיסולי": טרום ליצור "תספורת" או לתפוס כדור הצמר מבחוץ, בגשם מעץ המולד, כפתורים, חוטים, וכו '

אתה יכול לפסל לא רק אנשי שלג. אם יש לך יכולות אמנותיות, אתה יכול לארגן תחרויות של פסלי שלג, יצירת "גני חיות" שלמים מ תנינים, אריות, hippos, וכו ' בנות, אולי, יהיה מעוניין לעשות שלג "עוגות" ו "עוגות": הם יכולים להיות מעוטרים עם פירות יער של אפר הרים וכל מה הפנטזיה מספרת.

בידור מעניין מאוד - מכה סבוןבועות בחורף ברחוב. בקור, בועת הסבון קופא במהירות הופך להיות "כדור הבדולח" יפה. הניסוי עם טמפרטורת האוויר והרכב פתרון הסבון (אפשרויות שונות ניתן למצוא באינטרנט) - זה לא יכול לעבוד מיד, אבל הקסם שאתה מציג את הילדים שלך - זה שווה את זה.

משחקים נעים בחורף

אנו נשכון בנפרד במשחקי ילדים ניידיםבחורף - הם יעזרו להתחמם, לפתח סיבולת, ומה שחשוב מאוד, לזרוק רגשות. הנה רק כמה גרסאות של משחקים החורף הנייד לך ולילד שלך - הם לא כל חדש, אבל בכל זאת נזכור:

  1. רולר סקי. לפני רכיבה, ודא של בטיחותקונסטרוקציות: האם הגבעה יציבה, בין אם יש עליה פרטים בולטים או תרחישי קרח, שעלולה לגרום לפציעה; אין מכשולים בתחתית, שבו אתה יכול לקרוס. אם הכל בסדר, ילד קטן יכול לרכוב על הידיים שלו, וילדים מבוגרים יכולים ללכת בעצמם.
  2. כדורי שלג. לא צריך הערות. התנאי העיקרי הוא מספיק לחות אוויר, למעשה, שלג, כך "אקדחים" לא להתפורר בידיים ובבריחה. אתה יכול פגז אחד את השני או את היעד שנבחר (זה יכול להיות צבוע על גזע עץ או קיר חרשים של בית). וכמובן, לצפות בביטחון לעצמך ולאחרים - תתרחק מחלונות, מכוניות ועוברי אורח מזדמנים.
  3. מבצר השלג. משחק מאורגן המורכב משנייםשלבים - את הבנייה בפועל של המבצר וההפגזה. כדי לבנות מצודה, לתפוס את הטופס עבור "לבנים" מהבית (זה יכול להיות, למשל, מיכל פלסטיק מלבני) ו

    משחק לטיול בחורף

    בקבוק מים (תצטרך המים שלךביצור לעוצמה רבה יותר). בנינו אותו? כפפות עייפות ורטובות? שנה אותם להתייבש קצת. או לחזור למחרת, במרץ מחודש. לחלק לשתי קבוצות, להכין כדורי שלג "תחמושת" ולהמשיך להפגיז. לחיים רוז ואת הפרשות רגשית לך ולילדים שלך מסופקים.

חורף הוא זמן נפלא לטיולים מעניינים ביותר עם הילד. כלול פנטזיה, להיות עצמך קצת ילדים וליהנות בכל פעם של השנה!