איך ללמוד להחליק

ישנם סוגים רבים של משעשעלהסתובב בחורף - למשל, החלקה. למרבה הצער, לא כל אחד מאיתנו בגיל צעיר יש להחליק ועכשיו יכול להתפאר של מיומנויות מצוינות. על כל ריצה אתה יכול לראות כמה אנשים בקושי לשמור על הרגליים. כדי לא להיות במצב זה, או אפילו כדי לדעת מה לעשות בו, אתה צריך להתכונן מראש וללמוד כיצד להחליק כראוי.

איך ללמוד להחליק: הבחירה של ציוד

אם אתה מעוניין בשאלה איך ללמוד להחליק, אתה כנראה לא צריך את הגלגלים שלך עדיין, או שאתה פשוט מתכנן לקנות אותם. אז, זכור את הכללים החשובים:

 1. בנות הם הכי קל להתרגל על ​​"דמות גלגיליות" - אלה שנוצרו עבור החלקה דמות. יש עדיין הוקי, אבל זה יותר עבור בחורים.
 2. הצורך של שלוש שכבות של גרביים עבים הוא מיתוס. אתה צריך כמה גרביים חמים ואת החלקה גודל. אל תיקח 2 גדלים נוספים - אם החלקהות תלויים על הרגליים, אתה לא יכול לעמוד עליהם, אתה יכול למחוק את הרגליים שלך בכלל לא ללמוד כלום.
 3. לשים על רולר לא חם מדי - בתהליך החלקה תהיה חם. זה יותר טוב, אם זה תרמו קצרים ושמלה סרוגה קצר, או חצאיות חמות וסוודר צמר. וגם על המעיל העליון - sinteponovaya. אם החלקה החלקה מכוסה, אתה יכול לעשות בלי הז'קט. אבל עדיף לקחת כפפות או כפפות בכל מקרה, כך העור העדין של הידיים לא תשוש (ואתה לא תפחד ליפול כל כך הרבה).
 4. בבגדים שלך אתה צריך להיות נוח לא מרגיש מרחם על נפילה. כמה פעמים ליפול עדיין צריך, אבל אתה לא צריך לפחד ממנו - כנראה שאתה אפילו לא תהיה חבורה.

נאספו בדרך זו ובחירת גלגיליות, אתה יכול להתחיל ללמוד את הטכניקה של סקי. להיות מוכנים לעובדה כי לפני שאתה לומד איך להחליק היטב, יש לך דרך ארוכה ללכת.

איך ללמוד להחליק?

אז, אתה על הטבעת. ראשית, בזהירות תחרה את הגלגיליות: תן לזה להיות קצת יותר חזק. זה קל יותר לשחרר את השרוך ​​מעט מאוחר יותר מאשר לקבל פציעה בקרסול מן הדרך אל הקרח. אם הכל מוכן, אז אנחנו לומדים להחליק:

 1. כאשר אתה מקבל על הקרח, לא לעמוד עם הרגליים אפילו - לתת להם להיות כפוף מעט בברכיים.
 2. גרבי הבוהן פונים פנימה ומניחים את הרגליים קלות על הרגל. זוהי העמדה העיקרית שלך. אז אתה עומד על הקצוות הפנימיים של להבי החלקה שלך.
 3. לא לדחוף את השן מול הרכס - אתה יכול ליפול!
 4. כדי ללכת, להפיץ את הרגליים פנימהבצד ולדחוף רגל אחת, ליישר את הרגל השנייה ולהעביר את המשקל של הגוף אליו. הסיפור נשמע קשה, אבל בפועל - זו תנועה פשוטה מאוד.
 5. השאלה כיצד ללמוד לבלום על גלגיליות,הוא אחד הקשים ביותר. בזמן שהעברת את משקל הגוף לרגל אחת, השני צריך להיות משוך קדימה עם קצה או עקב. אל תנסה לבלום עם שיניים, אתה יכול ליפול.
 6. העיקר הוא אימון קבוע! עד סוף היום תוכל לחגוג את ההצלחות שלך. העיקר, אל תפחדו ליפול!
 7. לשאלה כמה מהר להחליק, אתה צריך ללכת קצת מאוחר יותר, כאשר אתה כבר

  איך להחליק מאחורי

  השתלט על הבלמים והחליק בקצב איטי. עם זאת, תוכל להבין כי על מנת לפתח מהירות, אתה צריך לבצע את אותן תנועות, אבל בקצב מואץ.
 8. לאחר שכבר שולט החלקה מהירה מרגיש בטוחאת עצמך על הטבעת, אתה יכול להתחיל לשאול איך להחליק לאחור. כדי לעשות זאת, לבצע דומה פעולה החלקה הרגיל לאחור. אל תשכח להעביר את המשקל של הגוף מרגל לרגל - וזה יסתדר!

העיקר הוא בפועל. אל תוותר לפני כישלון, כדי להיות בטוח ללמוד לרכוב באופן קבוע, לפחות כמה פעמים בשבוע. בסך הכל, ההתקדמות היא בשיעורים שונים - אבל כמה מצליחים לעשות רק 3-5 שיעורים על הקרח.