רכיבה על אופניים

טיולי אופניים הם די נפוציםעיסוק הנוגע לתיירות. אופניים במקרה זה הוא אמצעי התחבורה העיקרי. ככזה, רכיבה על אופניים היא לעבור את מסלול המחזור כולו ללא זמן מוגבל. טיולי אופניים יכולים להיות בודדים, חורף, וגם רבים המרחקים הגדולים להתגבר אפילו עם הילדים.

טיולי אופניים בודדים

לפעמים קשה למצוא לוויהמסע אחר, תיירים רבים כל כך מעדיפים טיולים בודדים אופניים. היתרונות של נסיעות כאלה כוללים את העובדה שאתה יכול לעשות מסלול אישי ולא תלויים הנוסע הבחור. בדידות היא גם שימושית לדעת את עצמך, לשליטה עצמית שלך והכשרה את הביטחון העצמי שלך.

החסרונות של קמפיינים כאלה כוללים את היעדר הסיוע במקרה של קשיים אפשריים, ועלויות "השחייה" הבודדות הן לעתים קרובות יותר.

רכיבה על אופניים עם ילדים

לעתים קרובות, רכיבה על אופניים היא גםילדים, אבל יש הרבה יותר אחריות. יש צורך להבטיח כי כל מה שאתה צריך (מזון, תרופות, בגדים) הוא איתך. בנוסף, עם ילד עדיף לא ללכת על מסלולים ארוכים. יש זוגות רבים המעדיפים לטייל עם כמה משפחות בו זמנית, ויש תמיכה אחד לשני, והילדים לא יהיו כל כך משועממים.

טיולי אופניים חורף

הטיולים האלה עשויים להיות הכי הרבהקיצוני. לאחר המעבר של מסלול החורף, אתה לא צפוי לפחד כל טיול הקיץ. על ידי אימון כוח הרצון שלך ואת הסיבולת, לך למזג את הדמות שלך, אשר ישפיע על ההתנגדות הלחץ שלך כאשר אתה חוזר אל העיר. הכנה לרכיבה על אופניים צריך להיות זהיר מאוד, כי על הכביש בחורף, אין כמעט על מי לסמוך.

ציוד רכיבה

מאז רכיבה על אופניים היא יפהאחראי, אז אתה צריך לקחת ברצינות את הבחירה של הציוד. אז כדי להיות בטוח לרכוש שק שינה. תיק רגיל מתאים לקיץ, והוא מתאים יותר לחורף ולאביב.

בחר נעליים ובגדים שצריך

טיול אופניים

להיות שונה עבור בילוי נהיגה. המשימה העיקרית של בגדים לטיול היא להסיר לחות באותו זמן כדי להתחמם. בחירה טובה של בדים פליס.</ P>

גם לכלול את החפצים האישיים להגדיר KLMN (מחבת, כפית, קערה, סכין), ללא זה יהיה לך קשה מאוד, במיוחד אם הנסיעה מתוכננת במשך כמה ימים.

ואת הבסיס של הציוד שלך צריך להיות ערכת עזרה ראשונה, אשר חייב בהכרח לכלול טיפול חירום עבור חבורות, תרופות עבור נסער גסטרואינטסטינאלי, תרופות לכאב הצטננות.