סקנדינבי, ללכת, מקלות

קל לנחש כי סקנדינביה הליכה עםמקלות הופיעו בדיוק בסקנדינביה. גולשים מקומיים לא רצו לאבד את הצורה ואת המיומנות בעונה החמה, ולכן החלו לתרגל סוג מיוחד של הליכה עם מוטות סקי. הפופולריות של הספורט הזה זכתה לפופולריות מהירה, וספורטאים המתחרים במשחקים האולימפיים, לעתים קרובות בוחרים בסוג זה של עומס אירובי.

הליכה למטרות רפואיות: מהו הסקנדינבי טוב יותר מאחרים?

הליכה נורדית בזמן הנוכחיפופולרי להפליא, וזה מתורגל בכל רחבי העולם. זה זמין לאנשים של כל עושר פיננסי וכל הגילאים. היתרון העיקרי שלה - ברמה המתאימה של פעילות גופנית, הליכה כזו אינה קשה לגוף כמו ריצה או אפילו הליכה רגילה. שפטו בעצמכם:

 • נוכחותם של מקלות מפחיתה את העומס על המפרקים של הגפיים התחתונות;
 • הודות למקלות האדם זז מהר יותר מהרגיל;
 • יעיל מאמן את מערכת הלב וכלי הדם;
 • עוזר לרפא בעיות בכתף ​​ובצוואר;
 • מסייע לשחזר או לתקן יציבה;
 • הסיבולת הכללית מתפתחת;
 • משפר את העבודה של הלב והריאות.

סקנדינבי (פינית, נורווגית) הליכה -סוג נהדר של כושר, אשר אינו דורש ציוד יקר. אתה צריך רק נעלי התעמלות טובה זוג מקלות מיוחדים עבור הליכה נורדית, אשר נבחרו לצמיחה, כמו במקרה של מגלשיים, אבל הרבה יותר קצר מאשר אבותיהם. נוכחות של מקלות מאפשר לך להגן על המפרקים שלך, כלומר, השקעה כזו תשלם את המקבילה של הבריאות שלך. הנגישות של הליכה נורווגית עם מקלות היא ללא ספק פלוס של זה כמו ספורט, כי אנשים רבים רוצים לעסוק בגוף ובריאות שלהם, אבל אין לי את האמצעים להשתתף שיעורים יקר או לרכוש לא ציוד זול.

מה זה שימושי הליכה עם מקלות?

היתרון של הליכה עם מקלות ניתן לצבועבמשך זמן רב מאוד, כי זה באמת דרך שימושית להפליא לשמור על הגוף בטון. הבה נבחן את ההיבטים החיוביים והמרשימים ביותר:

 1. סקנדינביה הליכה מאפשרת לך ממש להחזיר לחיים אדם שיש לו בעיות עם מערכת שרירים ושלד.
 2. אם אתה רוצה לרדת במשקל - זה הליכה סקנדינבית שיאפשר לך להשיג את התוצאות הרצויות בזמן קצר וללא דיאטות רעב.
 3. אתה יכול להתאמן זה סוג של ספורט כל השנה!
 4. כתוצאה משאיפה קצובה ונשיפה של אוויר טבעי שימושי וטבעי, בקרוב תרגיש הרבה יותר טוב.
 5. באופן קבוע נע, זה אפשרי ב 50 ו - 60 שנים כדי לשמור על הגוף שלך בטון ולא להיות חסר אונים.
 6. שלא כמו ספורט דומים אחרים, זההליכה הצפון מאפשר לך לתת עומס מוגבר על הידיים, העיתונות והכתפיים, למה הגוף שורף יותר קלוריות, ואת הפוזה הופך להיות יותר ויותר חינני.
 7. הליכה סקנדינבית יכול להיות מתורגל על ​​ידי כל המשפחה - זה בטוח אפילו לילדים.

עם ספקטרום כזה של תכונות חיוביות, אנשים מעטים יוכלו להכחיש את העונג של מאסטרינג ספורט חדש, אשר עדיין לא נפוץ מדי ברוסיה.

מקלות לתמיכה בהליכה נורדית

הליכה פינית

מקלות על הליכה נורדית ומקלות על מגלשיים הם דברים שונים. מקלות סקנדינבים הם קצרים במקצת ויש להם סוג מיוחד של קבצים מצורפים עבור הידיים המאפשרים להם להיות קבוע.

יש נוסחה מיוחדת, שבזכותה כל אחד יכול בקלות לחשב את גודל המקל לצמיחתם: גובה x 0.68 (± 5 ס"מ) = אורך המקלות.

עבור אדם של 150, אנחנו צריכים מקלות 105 ס"מ,עם גובה של 185 ס"מ, מקלות צריך יותר אלה - כ 125 ס"מ ככל גבוה מקלות שלך - את העומס גבוה יותר, כך בזמן אתה יכול לקחת את המודל 5 ס"מ גבוה יותר מאשר הקודם. העלות שלהם נע בין ממוצע של 30 $ ל 60 $.