סקייטבורד למתחילים

עד כה, סקייטבורד הוא מאוד פופולריסוג של ספורט. אם תחליט לעשות סקייטבורד, יודע כי בתחילה תצטרך להשקיע הרבה כסף כדי לקנות את כל מה שאתה צריך. לרכוב על סקייטבורד, אתה צריך ערכת אמריקאי טוב. הוא כולל - לוח, השעיה, גלגלים, מסבים, ברגים הרכבה, עורות, נעליים וקסדה עבור סקייטבורד.

איך ללמוד סקייטבורד?

סקייטבורד למתחילים הוא די מסובך. בתחילה, אתה צריך לקבוע איזו רגל יש לך כנקודת התייחסות. יתר על כן, לפחות רק כדי ללמוד איך להחליק על סקייטבורד ללא ביצוע טריקים, עליך לתת לפחות שלושה עד ארבעה ימים של אימון קשה. לאימון לבחור כביש שטוח יותר, שבו יש מעט אנשים ומכוניות, האפשרות האידיאלית תהיה כמה סמטה נקייה.

הדבר הראשון שאתה לומד הוא פשוט לעמוד על הסקייטבורד. לעלות על הלוח, איזון בין הגלגלים הקדמיים והאחוריים, לנסות להרגיש את הלוח כך במהלך הנסיעה אתה לא לרעוד את הברכיים.

כדי ללמוד כיצד לרכוב, לשים רגל אחת עלהלוח, השני הוא קל לדחוף, כאן הדבר העיקרי הוא ללכת רחוק ככל האפשר באותו זמן בזהירות לעקוב אחר האיזון. בכל פעם, לדחוף מעל פני השטח חזק יותר, לאחר כמה שעות של אימון כזה, תקבל איזון "תחושה של הלוח".

כדי ללמוד כיצד להפוך להחליק, אתהיש צורך להאריך את הרגל ולהפוך את הגוף בכיוון הרצוי. חזק אתה לוחץ על העקב, חד יותר את זווית הסיבוב. כדי ללמוד כיצד לפנות בחדות, יש צורך לשמור על איזון טוב, עומד רק על הגלגלים האחוריים. אבל כדי לבצע טריקים תצטרך יותר מיום אחד, ואתה תצטרך לקנות הגנה על הסקייטבורד, כי אתה לא יכול למנוע חבורות.

סוגי סקייטבורד

סוגי skateboards ברוב המקרים מותנה. אז, אתה יכול לכלול skateboards עם קעורה skateboards ללא קעורה, skateboards עם קשת וקפל כפול. גם skateboards מחולקים סקייטבורד ראוי longboards - לוח מוארך, הם מכונים לעתים קרובות סקייטבורד חלופי. גלגלים longbord יותר מאשר להחליק הרגיל רך. ההבדל העיקרי הוא חזית החדים ואת הישבן הרים, היציבות באותו זמן מושגת עקב ההשעיה רחב יותר. התכונה של longboards היא שהם לחלוטין להחליק ומהיר מספיק.

סקייטבורד למתחילים: טיפים בסיסיים

כיצד ללמוד סקייטבורד

  1. שליטה ברגשות. אל תצעק אם משהו לא עובד. עם כל יום של ניסיון יהיה לך יותר ויותר.
  2. להיות מוכנים לקשיים. מאסטרים טריק אחד יכול לקחת כמה שבועות ואף יותר. אם אתה רוצה להגיע לרמה של אריק קוסטון, תצטרך שנים.
  3. קרא עוד, מתאים במיוחד עבור מגזינים סקייט זרים או אתרי אינטרנט. ראה את הפרסומת, קרא את הראיון עם מחליקים מפורסמים.
  4. למד הדרכות וידאו לחזור על הטריקים לעשות שם. כדי להבין את העולם ברמה היום אתה יכול להציג - תהפכו "סליחה", נערה "כן, נכון!", אמריקה "זה סקייטבורד".
  5. אל תפחד מכלום.. זה, כמובן, לא אומר מה אתה יכול לעשותטריקים שאינם תואמים את הרמה שלך, אבל הפחד לעשות את רובם עדיף להתגבר. כפי שאמר הקלאסי: "אנחנו שרים את הטירוף של האמיצים".
  6. לעולם לא לשמור על איכות. עדיף לחסוך כסף עבור אחד טוב,איכותי עשוי מאדר קנדי, מאשר לרכוש גרסה סינית שתביא לך רק קשיים ואכזבה. אל תשמור את עצמך לרעת, כי המשימה שלך היא לא רק כדי ללמוד איך לרכוב, אלא כדי למזער את הפציעות האפשריות וחבורות.