איך להחליק

עד כה, אחד הפופולריים ביותרספורט הם החלקה. פעילות זו יש השפעה חיובית על בריאות האדם, מסייע לשמור על כושר ופשוט כיף בילוי מעניין. לאחרונה, יותר ויותר אנשים רוצים ללמוד את הספורט הזה, אז בואו ננסה להבין איך להחליק.

איך להחליק על גלגיליות דמות?

לפני שתתחיל, אתה צריך לבחורמחליקים. אין לתת עדיפות הנעליים כי הם בגדלים שונים או גדולים יותר, להחליק אידיאלי צריך לשבת על הרגל, זה משפיע ישירות על קלות התנועה. אל תשכחו לתפור את הנעליים כראוי, אחרת הרגל תהיה "blunder" ואתה לא תוכל לבצע כראוי את התנועות, או אפילו יותר גרוע יכול להיפגע.

אז, קודם אתה צריך ללמוד בביטחוןלעמוד על גלגיליות, לא למהר אל החלקה על הקרח, רק לעמוד שם במשך זמן מה, "להרגיש" את הגלגיליות. אחרי שאתה מבין שאתה בטוח מספיק, לנסות לקחת כמה צעדים, הראשון נשען על הצד. לאחר אימון קצת, לצאת על הקרח, פשוט לא למהר ולזכור את הכלל העיקרי: כאשר רכיבה, הרגליים צריך להיות כפוף מעט בברכיים. כדי להחליק על הקרח, יש צורך לדחוף את הקצה הפנימי של הרגל (זה שיש לך ריצה), ואת הרגל השנייה צריך להיות מוגדר קדימה. במהלך הסקי, לנסות להעביר את מרכז הכובד מרגל לרגל. כל זה הוא עניין של תרגול, להתאמן יותר עם כל תנועה ייתן לך את כל קל יותר.

כמה טוב החלקה?

לאחר שהשתלט על היסודות של חלקה, רוב האנשים מוכנים ללמוד רכיבה טכנית יותר. לעתים קרובות חדשות הספורט רוצות לדעת את התשובות לשאלות הבאות:

  1. איך להחליק על הגב? זה קצת יותר מסובך מאשר לנסוע קדימה, אם כי התנועות זהים, רק בסדר הפוך. חזרה אתה צריך להעביר לסירוגין זעזועים של הרגליים שמאל וימין, ביצוע צעדים לאורך קשת.
  2. כמה מהר להחליק? כדי לפתח מהירות על הקרח, זה צריך להיותלהחליק להטות קדימה את הגוף. זה מאוד חשוב כי הרגליים כפופות מעט בברכיים, ואת הראש מורם, אתה צריך להסתכל ישר. נסה להחליק, לא לרוץ, לעשות בעיטה חלקה ובקלות, ואל תשכח להעביר את מרכז הכובד מרגל לרגל.
  3. איך להחליק יפה? אם למדת לרכוב בביטחון על גלגיליות,אתה יכול להתחיל ללמוד את היסודות שיגרמו נהיגה לא רק מהיר, אבל גם יפים. ראשית, אתה חייב ללמוד את הנפתולים לכך, דוחף את רגל ימין (אם אתה פונה שמאלה) מגביר מהירות תנועה ולהפוך את הדיור לכיוון הסיבוב. כדי לרכוב יפה, לא בהכרח לבצע אלמנטים מורכבים אשר הינן בבעלות אנשי מקצוע, במיוחד מאז

    איך להחליק טוב

    עבור הפיתוח שלהם ייקח הרבה זמן. אתה יכול ללמוד יותר פשוט, אבל טכניקות יפה, למשל, "לבלוע". כדי להפוך את האלמנט הזה, אתה צריך לקבל מהירות, העברת משקל לרגל ימין, ולהרים את שמאל אחת לאחור, מעט נפרש את הבוהן של הרכס. הרגליים צריכות להיות ישרות, הגוף מורכן מעט קדימה וככל שאפשר לכופף את הגב, הידיים חייבות להתפשט, זה יעזור לשמור על האיזון ולהפוך את האלמנט ליפה יותר.

ובכן, אם אתה מבין איך לרכוב עלהחלקה מקצועית, יש להבין כי עבודה זו אינה שנה אחת. ספורטאים מקצועיים מאומנים בספורט זה מגיל צעיר מאוד, ולכן, על מנת להשתלט על אמנות החלקה, יש צורך לעסוק שנים רבות.