החלקה על הקרח טכניקה

טכניקת החלקה על הקרח בשורשמפלים מחלקה על גלגיליות על האספלט. אם אתה רולר נלהב, אבל כאשר רוכב דמות מחליק מתחיל, אתה צריך לשכוח את כל הכישורים הישנים שלך להתחיל אימון מאפס. קשה להבין את החוכמה של הרכס ספורט עצמך, גם אם אתה משתמש שיעורים וידאו או עזרים מיוחדים עבור זה. וידע תיאורטי במקרה זה אינו מספיק, זה ייתן. הדבר החשוב ביותר בטכניקה הוא החלקה - זה בפועל. לכן, אם יש אפשרות כזו, אז זה צריך להיעשות תחת הדרכתו של מאמן או מישהו שכבר יודע איך להחליק היטב. כיום, במרכזי ספורט רבים, יש קבוצות שבהן אנשים בגילאים שונים מלמדים איך להחליק בזמן נוח להם. זוהי חלופה טובה כושר בנאלי.

המתחיל צריך ללמוד קודםעומד על הקרח, המחייב מיקוד, ריכוז ואיזון. החלקת ציוד להחלקה כולל תרגילים שונים שמטרתם להקל את הפיתוח של הספורט. למתחילים מומלצים להתחיל לבצע השפה מחזיקה שלהם: בהתחלה פשוט להחליק וגרר. כדי להתחיל ולהעביר, אתה צריך לדחוף לסירוגין את קצה הרכס על הקרח, ללא שימוש גרב. הרגליים צריכות להיות כפופות. ספורטאי להחליק אחת עושה רגל ברך יישר לדחוף, השקופית השנייה. ואז לשנות רגלי עמדה, ולכן ישן תנועה קדימה.

טכניקה של בלימה על גלגיליות

למד כיצד לבלום בעת החלקה לפחותזה יותר חשוב מאשר הזזה. עבור חלק מהמצטרפים החדשים, זה אפילו יותר קשה מאשר פשוט להתקדם. הטכניקה של החלקה ההוראה כוללת כמה דרכים של בלימה. לדוגמה, אתה יכול לשבת על הרגל כי הוא מחליק כרגע, והשני להגדיר את הוודות. ואז החלק האחורי של הלהב נשען על הקרח והתנועה נעצרת. אתה יכול גם לשבת מיד על שתי הרגליים, לחיצה על העקבים לתוך הקרח ולהביא את הגרביים יחד. אז הבלמים בספורט אחרים, במיוחד כל כך רוצה גולשים. אתה יכול גם להפוך את רגל ימין בצד שמאל בזווית חריפה לכפות אותו לתוך הקרח כדי להרגיש את החיכוך של להב להחליק נגד הקרח. במקרה זה, הגוף חייב להיות מוסט לאחור מעט מכווץ כך מרכז הכובד משמרות, ואת אינרציה לא מוביל את אתלט קדימה. אחרת, הוא לא יוכל למנוע נפילה כואבת ואפילו פציעות.