הכללים של הליכה נורדית עם מקלות

הליכה עם מקלות הוא די פופולריהכיוון בספורט, ובכל הגילאים. הכללים של הליכה נורדית עם מקלות פשוטים יכול להיות שולט על ידי כולם, אם תרצה בכך. סוג זה של כושר הוא קצת כמו הליכה על מגלשיים, אבל עדיין, יש לו מאפיינים משלה.

היתרונות של הליכה סקנדינבית

הודות לאימון אתה יכול לשפר את המצבשרירי חגורת הגב והכתף. מדענים ערכו מחקרים לפיו כ 90% מכלל השרירים לקחת חלק במהלך הליכה נורדית, ואילו במהלך הליכה רגילה - 70%. זה סוג של כושר מסייע לאמן מאזן ותיאום של תנועות. עם מפגשים קבועים, רמת הכולסטרול, העבודה של המעיים, ואת הנורמליזציה של מטבוליזם.

איך לעשות סקנדינביה הליכה?

מומחים בצורה זו של כושר ממליצים להתאמן לפחות 2 פעמים בשבוע במשך לפחות חצי שעה. אם תרצה, אתה יכול להתאמן מדי יום.

הכללים הבסיסיים של הליכה סקנדינבית ואת היתרונות שלה:

  1. בגין, כמו בכל ספורט אחר אתה צריך עם חימום. ישנם תרגילים מיוחדים מעורבים מקלות, אבל אם אתה רוצה אתה יכול להמציא מורכבת משלך.
  2. כלל חשוב של הליכה סקנדינבית - הקפד לבדוק את מצב המחברים. יש צורך להתאים את אורך חגורות כי מחזיקים את המקלות בידיהם.
  3. במהלך תחילת האימון, יש צורך לנשום דרך האף, ולאחר מכן ללכת אל הפה. מומלץ לדבוק בקצב הנשימה: לשאוף דרך שני צעדים ולצאת אחרי ארבע.
  4. האימונים צריכים להסתיים בנשיפה עמוקה ובתרגילי מתיחה.

טכניקה וכללי הליכה עם סקנדינביהמקלות די פשוט. הראשון נעשה צעד עם רגל ימין באותו זמן את המקל השמאלי מוצג באותו זמן. היא צריכה לדחוף את האדמה ולקחת צעד ברגל שמאל. הדחיפה הבאה מבוצעת על ידי המקל הימני. עדיף להתחיל אימון על שלג רך, אז שיעורים על הקרקע יעבור בקלות.