איך לבחור אופניים

כדי להבין כיצד לבחור אופניים טוביםיש צורך להבין מה הכי חשוב בבחירת אופניים, כלומר: כמה ואיפה זה ילך, את כמות הכסף שניתן להוציא כדי לרכוש אותו, כמו גם את גובה, משקל וגיל של הבעלים שלה.

כיצד לבחור את האופניים הנכון?

היום, עבור כל משימה, יש מיוחדאת האופניים. מצד אחד, זה טוב, כי אתה יכול להרים את התחבורה האידיאלית ולשפר את הביצועים של משימה מסוימת על זה. מצד שני, אם יידרשו משימות שונות, ייתכן שיידרשו אופניים שונים ליישום שלהם.

איך לבחור אופניים לפי מפרט?

שקול את האופניים הנפוצים ביותר עבור משימות יומיות.

אופני הרים הם הפופולריים ביותרסוג, בשל הרבגוניות שלה, עמידות, יומרות, ניהול טוב, ציוד מעולה במחיר נמוך יחסית. אופניים אלה טובים בשבילי יער ופארק, כבישי שדה, כושר, לטיולי אופניים ארוכים, שם על הדרך יהיו מדרונות תלולים ועליית. הסוג הנפוץ ביותר של רכיבה על אופניים זה הוא "cross-country". מרכך קדמי מופחת וצמיגים עבים הופכים אותו לאופניים אוניברסליים על כל כביש כמעט. אופני הרים יש מגוון רחב של אביזרים, ואם תרצה, זה יכול להיות שונה עבור כל טעם. עם כל היתרונות שלה, האופניים הזה הוא כבד למדי. משקלו הוא מ 12 עד 15 ק"ג. סוג המרכיבים ונחיתות הספורט מתמקדים בעיקר בספורט, ולא על נוחות התחבורה.

החלק העליון של פיתוח האופניים ההר הואשני השעיה. שני בולמי זעזועים תפעוליים מספקים הזדמנויות רבות יותר. אופניים כאלה פופולריים עבור רכיבה על סגנונות של "שובל", "cross-country" ו "all-mountain". החומרים החדשים והטכנולוגיות משמשים שני תליון. הם מספקים נוחות, מהירות, אמינות, נוחות, תמרון בכל תנאי על הכביש. של minuses מסוג זה של תחבורה ניתן לציין מחיר גבוה יותר בהשוואה עם אופני הרים.

המאפיין העיקרי של עירוניאופניים תיירותיים היא הנוחות של השימוש בו כמו תחבורה טובה לגלגל על ​​כביש אספלט. אופניים כאלה משמשים לעתים קרובות כאמצעי תחבורה.

כיצד לבחור את האופניים עבור העיר כראוי?

ישנם מספר סוגים של אופניים עירוניים. הם יכולים להיות מצויד לחלוטין בחנות עם כל מה שאתה צריך, כמו גם אופני העיר ניתן foldable, שבו היתרון העיקרי הוא הניידות שלהם, ואת החיסרון הוא מהירות נמוכה.

כיצד לבחור אופניים לצמיחה?

רבים תוהים איךלבחור את גודל האופניים כראוי. לכל אדם יש נתונים משלו של גובה, משקל וגיל, כך שהאופניים צריכים להיות נבחרים בנפרד, על סמך אינדיקטורים אישיים, לרכוב זה היה נוח, נוח ובטוח ככל האפשר. יש אלגוריתם מסוים לבחירת אופניים לצמיחה. קודם כל, אתה צריך לדעת את הצמיחה שלך. יתר על כן, עבור מודל מסוים, אתה יכול ללמוד את גודל הרשת של היצרן או גישה רשת אוניברסלית. אם הצמיחה היא על הגבול של גודל, יש מספר המלצות מעשיות על איך לבחור את האופניים הנכון. במקרה זה, עבור ספורט נהיגה עדיף לבחור גודל גדול יותר, ועל רכיבה רגילה - קטן יותר. ראוי לזכור כי רכיבה על אופניים בגודל לא מתאים לא רק לא נוח, אלא גם מסוכן.

בחירת רשת ממדית של אופניים לצמיחה: