יותר שימושי סקנדינבי הליכה עם מקלות

גם הליכה סקנדינביתשמות אחרים, כגון פינית, שוודית ונורווגית, אך מרמזים על אותו סוג של הליכה. ספורט זה הוא סימביוזה מוצלחת מאוד של הליכה מזדמנים באוויר הצח ופעילות גופנית פעילה. ניתן לקיים שיעורים ללא תלות בזמן ובמקום המגורים. בנוסף, כדי לעסוק בסוג זה של ספורט, לא צריך הרבה עלויות חומר, לאימון זה מספיק כדי לבחור מוטות סקי לצמיחה שלך. בנוסף נוחות טכנית, זה שיעור מאוד שימושי. אז, כמה שימושי סקנדינבי הליכה עם מקלות - בואו נדבר עוד יותר.

היתרונות של הליכה נורדית לבריאות

אם כבר מדברים על התועלת של הליכה סקנדינבית,ראוי לציין כי סוג זה של הליכה מאוד משפיע באופן חיובי על בריאותו ורווחתו של אדם. עם אימון שיטתי עם עומס נמדד, שריר הלב ומערכת כלי הדם מתחזקים. בשל נשימה עמוקה ואחידה, הריאות נפתחות היטב, מה שהופך אותן לבריאות, ובו בזמן העבודה של מערכת הנשימה כולה משתפרת.

במהלך אימון אחד אדם יכול לעבורדי מרשים, שבמהלכו נשמר קצב לב קבוע, המאפשר לנרמל את לחץ הדם ולהוריד את רמת הכולסטרול הרע. גם הליכה דינמית נכנסת לקטגוריה של עומס אירובי ומסייעת להפחית שומן תת עורי. במהלך הליכה זו 90% של השרירים של הגוף ואת רוב המפרקים עבודה, אשר מסייע לחזק את השלד כולו.

הליכה עם מקלות סקנדינבי הוא אידיאליספורט כבד אלטרנטיבי עבור אנשים עם עודף משקל, מחלות של מערכת השלד והשרירים והקשישים. אחרי הכל, בידיו תומכי מקלות זמן, המקטינים את הסיכון שבנפילת העומס מופץ.

היתרונות של הליכה נורדית לבריאות

סקנדינביה הליכה הכללים ואת היתרונות שלה

כדי להפוך את הליכה רווחית, אתה צריך לשלוטהטכניקה שלה. ראשית, אתה יכול לנסות ללכת את הצעד הרגיל, תוך נשיאת המקל, מחזיק אותם באמצע, כך שאתה יכול לתפוס את הקצב. ואז להוריד את המקלות, צעד אחד עם רגל ימין, לדחוף ביד שמאל, דורך עם רגל שמאל, לדחוף ביד ימין.

כאשר אתה עומד על כל רגל, אתה צריך את זהלעשות תחילה על העקב אז, מתגלגל על ​​כל הרגל, כדי להעביר משקל על הכרית, ולאחר מכן על האצבעות. באצבעות של רגל אחת ללא עצירות, עליך מיד לדרוך על עקב הרגל הבאה.