איך ללמד ילד להחליק

מתי לשים את הילד על גלגיליות?

הגיל האופטימלי ביותר להתחיל ללמוד -זה 4-5 שנים. אתה יכול לקחת את הצעדים הראשונים על הקרח ב 2-3 שנים, לתינוק אין חשש ליפול. אבל הרגליים בשלב זה עדיין לא יציב מאוד, ואת השרירים הם לא חזקים, אז עדיף לחכות עד מאוחר יותר. אבל 4-5 שנים היא תקופה מתאימה. אחרי הכל, החלקה, בנוסף לעובדה שזה נותן לילדים הרבה כיף, עדיין יש השפעה מועילה מאוד על כל הגוף של הילדים - אוויר צח, לטעון על כל קבוצות השרירים, הכנה פיזית טובה, פיתוח תיאום וחיזוק של מנגנון שיווי המשקל.

איך לבחור skates?

כדי להפוך את החלקה בטוח, אתה צריך קודם כל לדעת איך לבחור כראוי להחליק על הילד שלך:

  • קח חצי בגודל יותר כדי ליצור נוחות לרכיבה, או לנסות על זוג גרביים חמים, שבו התינוק יהיה מעורב;
  • עבור שחקן הוקי צעיר עדיף לקחת גלגיליות נוקשה יותר מפלסטיק כדי למנוע פציעות מיותרות, ועל דמות מחליקה גדל - רך, עור;
  • העקב חייב להיות קבוע בחוזקה;
  • הלהבים חייבים להיות מחודדים היטב;
  • ככל שהלהב קצר יותר, כך המודל יהיה יותר תמרון, כך יהיה קל יותר לילד לזוז על קרח.
  • אם אפשר, לקבל skates יקר יותר - מה שנקרא תרמית, הם להתאים את הצורה של כף הרגל תחת השפעת הטמפרטורה;
  • בפעם הראשונה בהכרח לבחור הגנה על מחליק דמות צעיר או שחקן הוקי - קסדה, רפידות הברך, רפידות מרפק, על מנת להגן על הילד מפני פציעות.

החלקה הראשונה של ילד חייבת להתאיםכל הדרישות האלה. יש, כמובן, את הדעה כי הראשון עדיף לקחת גלגיליות עם שני רצים, כמו קודם. עם זאת, עדיף ויעיל יותר ללמד את הילד לשמור על האיזון הנכון על גלגיליות עם להב אחד, כך שהם לא צריכים retrain מאוחר יותר. כן, ועדיף לקחת גלגיליות עם ג'אגס ונגני הוקי, ומחליקים, כך שיהיה להם קל יותר ללמוד לבלום.

איך לשים ילד על גלגיליות?

ראשית, תן לו לנסות לעמוד על הגלגיליות בבית. זה ייתן את אמון הילד ביכולות שלהם. אחרי הכל, יש צורך להבין איך זה לשמור על איזון.

לפני היציאה לקרח, חשוב גם ללמד את הילדזה נכון ובטוח ליפול - קדימה, טוב יותר על הברכיים והידיים, קיבוץ. ואפילו טוב יותר - מתרסק על הצד שלך - זה בטוח יותר, בלי לחשוף את הידיים. לאמן אותו תמיד לעמוד על הקרח, להישען מעט קדימה, על רגליים כפופות מעט - כך שהוא נמנע ליפול על גבו, עם הפציעות המסוכנות ביותר, במיוחד כאשר ראשו פוגע בקרח.

איך ללמד ילד להחליק?

הדבר החשוב ביותר הוא היחס. עודד את הילד שלך, תן לו אמונה בכוח שלהם, אבל בכל מקרה, לא אומר "תקבל בפעם הראשונה, פשוט לקום וללכת." כשלים במקרה זה יאכזב אותו יכה את כל הרצון לרכוב.

ראשית, אתה רק צריך ללכת על הקרח, להריםרגל. הפנים אותו, לקחת את הידיים שלך לרכוב ככה. תן לילד להבין איך זה להחליק על הקרח. שמור את התיק מוטה קדימה, הברכיים כפופות - זה נכון

איך לשים ילד על גלגיליות

מיקום להחלקה. עזוב את המחליק הצעיר. תן לו לנסות להתחיל על ידי סידור מחדש את הרגליים עם אדרה. אתה יכול לנסות תרגיל אחר: הילד הולך לאט על הקרח, ואז squats ו slides על שתי רגליים.</ P>

הגיע הזמן ללמוד להאט. אתה יכול לעצור, לשים את הרגל שלך בחזרה, קצת מפנה אותו בצד. אפשרות נוספת היא לשים את הרגל קדימה על העקב, להרים את השיניים למעלה. אם הילד מתחיל לדחוף לסירוגין את הרגליים - באמצע הדרך, אתה יכול לאחד את המיומנויות.

והכי חשוב - יש סבלנות! אחרי הכל עבור ילדים החלקה על 50% תלוי במצב הרוח שלך ותמיכה!