איך לבחור את הגלגיליות הנכון

בפעם האחרונה החלקה הפכהדי פופולרי, בזכות גילוי של מספר רב של החלקה rinks. אבל לפני שאתה מקבל על הקרח, אתה צריך לבחור כראוי להחליק על החלקה, כי מתגלגל לא יכול בבקשה לך עם איכות.

כיצד לבחור את הגלגיליות הנכון?

לאחר שניסית על ו laced את הגלגיליות,קום והולך. אתה לא צריך להרגיש שום אי נוחות. הקפד לבדוק את עוצמת הלהב אל המגף. ככל שרמת החלקה גבוהה יותר, החלקה על החלקה צריכה להיות.

הקפד לנסות על הנעליים על גרב, שבו תוכלו לרכוב. אם אתה רוכב בחוץ, גרב צריך להיות עבה, אם על החלקה כיסוי מחוממת - רזה.

איך לבחור הוקי גלגיליות?

הוקי גלגיליות הם הרבה יותר קשה מאשר אלה מתולתל. בתחילה, כדאי לשקול כי מחליק הוקי יכול להיות עבור שחקנים מקצועיים, אנשי מקצוע למחצה, חובבנים ומתחילים.

בהתאם לרמת ההכנה, אתה יכול לבחור את האפשרות המתאימה. אבל זכור כי מחליק הוקי מקצועי משמשים רק עד טמפרטורה של - 5.

כדי סוף סוף לבחור גלגיליות בגודל הנדרש, לנסות לנסות על נעליים לגודל הרצפה קטן יותר, אשר לבסוף מאשרת את בחירתך.

באופן אידיאלי, הנעליים צריך לשבת טוב על הרגל, את הרגל בתוך זה צריך למלא את כל שטח ולא לערבב.

איך לבחור דמות skates?

גלגיליות עבור החלקה דמות גם לבחורבזהירות. על פי בחירתך יהיה תלוי בחיים של גלגיליות ואת מידת הפגיעה במהלך השיעורים. כמו עם הבחירה של הוקי גלגיליות, אתה צריך למדוד על הגרביים שבו תוכלו להתאמן.

גלגיליות הם שונים למדי למתחילים ולאנשי מקצוע. בעת בחירת הצורך, תמיד להיות מונחה על ידי רמת ההכנה שלך.

כיצד לבחור את הגלגיליות הנכון עבור ילד?

כיצד לבחור גלגיליות הוקי

"איך לבחור גלגיליות עבור ילד?""- שאלה שכיחה למדי עבור הורים שרוצים למשוך את הילד שלהם לקרח. הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים לשקול את גודל המגף. אתה יכול לקנות כמה גדלים יותר, אבל אז אל תהיה מופתע בשנה הראשונה של גרביים כי הילד שלך כל הזמן נופל ולהפוך את הרגליים. על גלגיליות כי אין להחזיק רגל, זה כמעט בלתי אפשרי ללמוד להחליק היטב.

עבור הצעיר, לבחור להחליק עם חםנעל כפול להב, אשר יסייע הילד לשמור על שיווי המשקל שלו. למבוגרים, לבחור מגפיים מן פלסטיק עמידים בפני פלסטיק, עמיד בפני זעזועים. הם לא כל כך יקר לתקן את הרגל היטב.