איך לבחור skates למתחילים - -

החורף לא יכול לדמיין ללא החלקה על החלקה על גלגיליות. החלקה על הקרח היא לא רק ספורט, אלא גם כיף מסורתי. זה לא לחינם כי בעונה הקרה רבים שדות הקרח מוצפים בכל הערים, שם ילדים ומבוגרים אוהבים לבלות את זמנם. אבל החלקה כדי להביא הנאה, יש צורך לבחור ציוד מתאים לו. רלוונטי במיוחד היא הבעיה של איך לבחור גלגיליות למתחילים.

קודם כל, אתה צריך לעקוב אחר הכללים הכלליים.

  1. ראשית, גלגיליות למתחילים צריך להיותנוח, וכפי שאומרים, על הרגל. כדי לקבוע אם המוצר מתאים לפרמטר זה, הוא חייב להיות משוחק, מסודר היטב ולקחת כמה צעדים. אם אין אי נוחות, אז מחליקים מתאימים.
  2. שנית, עלינו להעריך את כוחו של המוצר ואת איכות ביצועו.

מה skates למתחילים?

הטובים ביותר הם אלה שבהם הלהב מאובטחקבועים, מסמרים לא לבלוט, הם לא שואפים לקפוץ החוצה, להחליק את עצמו לא תולה ואין פגמים על פני השטח. אתחול צריך להיות קצת בחינם, כי עבור רכיבה בכל מקרה יהיה גרביים חמים. במהלך הולם עדיף לשים להחליק על בהונותך בבת אחת, כדי לא לטעות בבחירה.

איך לבחור skates למתחילים?

זה ידוע כי מחליקים מחלקים מתולתל,ספורט והליכה. את הטוב ביותר skates עבור מתחילים הם הולכים. אין להם פרטים ספציפיים והם נעלי ספורט אוניברסלי לקרח. גלגיליות כאלה יכולים להיעשות גם בצורה של נעליים רגילות, הלהב שאליו הם מהודקים בזמן של סקי.

מחליקים למתחילים

</ P>

למתחילים יש לעתים קרובות שאלה זו: איזה גלגיליות עדיף למתחילים - עם עלייה נוקשה או אתחול טוב כפוף? מומחים ממליצים על מנת למנוע פציעות ואי נוחות, להפסיק את הבחירה על גרסה פשרה עם ממוצע של קשיחות. נעליים כאלה יגן על הקרסול מן מתיחה לעזור לתקן את המיקום הרצוי של כף הרגל במהלך סקי.

עדיף לילד לקנות גלגיליות "לצמיחה"לא להוציא מדי שנה על נעלי ספורט חדשות. אבל אתה לא יכול לתת להחליק על הגלגלים שלך, פשוט לבחור את הנעליים בגודל גדול יותר. ככלל, גלגיליות למתחילים ניתן לקנות במחיר דמוקרטי overpaying, קניית מודלים יקרים, לא שווה את זה. זה הגיוני רק אם אדם עוסקת בספורט ברמה מקצועית.