כיצד ללמוד סנובורד

אלה שמעולם לא ניסו לרכוב עליהםסנובורד, מבחוץ נראה שזה לא קל לשלוט על הספורט הזה. וגם פעמים רבות עבור כל להחליט בעצמם, אפילו לא מנסה לעשות את זה. אבל למעשה, אין דבר בלתי אפשרי סנובורד. אנחנו צריכים רק את הרצון ואת הגישה הנכונה למציאת תשובות לשאלה כיצד ללמוד סנובורד. מומחים אומרים כי ניתן להפוך סנובורד חובב, וזה בכלל לא קשה. העיקר הוא להתחיל ולא לזרוק שיעורים.

איך ללמוד סנובורד?

לפני שאתה מקבל על הלוח, מתחיליםהאתלט צריך לשלוט בכמה כללים - התקנות שיגדילו משמעותית את סיכויי ההצלחה. מי מודאג לגבי הבעיה, איך ללמוד לרכוב על סנובורד, אתה צריך לזכור:

  1. אתה לא יכול להתאים את עצמך מראש לא נעיםתחושות וכאב; סנובורד, כמו כל ספורט אחר, יכול להיות מלווה פציעות, אבל אם אתה מבין את כללי הבטיחות, סיכון זה ממוזער.
  2. סנובורד הוא השמחה של התנועה, רגשות חיוביים ואת האפשרות להישגים גבוהים, וזה עבור מחשבות כאלה כי אתלט טירון חייב להגדיר את עצמו.
  3. אין תרגול ללא תיאוריה - גם חובהכלל בסנובורד; אתה לא יכול מיד לעלות על הלוח וללכת, אתה חייב קודם לרכוש את הידע המתאים; אף על פי שתפיסת התיאוריה אינה ראויה.

עבור סנובורד אתה צריך לבחורבגדים מיוחדים, בגדים טובים, לגלות היכן להתחיל את התרגול, וכו ' ורק לאחר מכן להתחיל ישירות בתהליך של מאסטרינג סנובורד. איך ללמוד לעמוד נכון על הלוח? כדי לעשות זאת, אתה צריך קודם כל להכין את הגוף שלך, כלומר, כמו בכל ספורט אחר, להתחיל אימון עם חימום. מאמנים מנוסים ממליצים לבצע את התרגילים הרגילים, למשל, מדרונות, סקוואטים, קפיצות, ולאחר מכן תרגילים עבור מתיחת שרירי הגב, הכתפיים, הירכיים. אחרי זה, אתה יכול להתחיל ישירות את השיעורים על הלוח.

האם זה קשה סנובורד - למתחיליםהשאלה היא רטורית. כמובן, בפעם הראשונה זה לא יכול לעבוד, אבל זו תופעה נפוצה, שממנו אין צורך לעשות אסון. הם הרכבת סנובורד על שטח שטוח לפני יורד על שלג חלק ורך. הלוח מונח מחליק בצד על הספסל והידק את הרצועה לרגל וללוח, והרגל השנייה כרגע מחזיקה את הסנובורד במצב נייח. לאחר מכן, עליך ללמוד את היסודות של נפילה נכונה, כדי לא לקבל פגיעה חמורה. כדי להפחית את הסיכון למינימום, וציוד מתאים יעזור: קסדה מגן, רפידות הברך, משקפיים, וכו ' כדי ליפול זה הכרחי על "הנקודה החמישית", לחיצה על הסנטר עד הבטן, ואת המרפקים - אל השד. כדי לעמוד על הלוח תוך כדי תנועה, אתה צריך ללמוד איך לשמור על איזון. ראשית, תצטרך לעשות את המאמצים בשביל זה, אבל בהדרגה הכל יתברר על המכונה. לעמוד על סנובורד בצורה כזו כי הגוף הוא ניצב על המטוס שלו, הברכיים היו כפופות מעט ו sprung,

כיצד ללמוד סנובורד

וידיו תפסו עמדה חופשית ליד הגוף. אתה צריך להתחיל לנוע בהדרגה, על מדרון תלול מאוד. מסלולים כאלה הם במיוחד למתחילים לאכול בכל מקום, זה מיועד סנובורד.</ P>

היכן ללמוד סנובורד?

מתחילים לעתים קרובות תוהה איך ואיפהללמוד איך לרכוב על סנובורד עצמך. אתה יכול ללמוד מהארץ, על מדרון מתאים. ב Megacities רבים היום יש מסלולים מאובזרים במיוחד עבור ספורט החורף. כאן לפעמים יש נקודות אימון עבור סנובורד ואתה יכול להשתמש בשירותים של מאמן. גם עבור זה אתה יכול ללכת לאתר סקי רוסי או זר.