כיצד לבלום על גלגיליות

יודע איך שצריך בלם על החלקה על הקרח,זה הכרחי אם אתה רוצה לרכוב ללא נפילות, חבלות ופציעות. ללמוד לבלום על גלגיליות או גלגיליות קרח יש צורך לפני שתתחיל ללמוד אלמנטים רציניים יותר.

איך ללמוד לבלום על החלקה על הקרח?

למד לבלום על החלקה על הקרח שאתה צריךהיסודות לימדו למתחילים. כדי לעצור, אתה צריך להפסיק לדחוף להרים את מהירות, ואז כוח החיכוך במוקדם או במאוחר לגרום לך להפסיק. עם זאת, מרחק עצירה צפוי להיות ארוך למדי. כדי לעצור מהר יותר, לנסות להחליק את "שמונה" או להעביר את משקל הגוף רק נקודה אחת, לחיצה חזקה על זה.

אם אתה החלקה על גלגיליות דמות,השיניים על הבוהן או האחורי של הלהב יעזור לעצור. לא משנה מה אתה בוחר עבור בלימה - גרב או עקב - כדי ללחוץ על הקרח זה הכרחי לא חזק, קצת לקח משם רגל בלימה קדימה או אחורה. מרחק בלימה עם בלימה כזו הוא כ 3-6 מטרים.

כיצד לחסום את החלקה?

במקרים כאלה, כאשר אתה צריך הבלם במהירותבפתאומיות, השיטות לעיל לא יעבוד בשבילך. על גלגיליות דמות, במקרה זה, אתה יכול לנסות את השיטה שאומצה על ידי גולשים. עבור בלימה מהירה, להתיישב למטה, לנוח על הקצוות האחוריים של הלהבים בקרח, ולהביא גרביים זה לזה.

השיטה הבאה של בלימה פתאומי על גדולמהירות מתאים לכל סוג של להחליק. אם יש צורך, בלמים, את רגל ימין קדימה, כך הלהבים הם מאונכים זה לזה, ואת להישען על החלק הפנימי של הלהב של הרגל חשוף. עם תנועה זו רגל ימין, תוכלו לתאר את semicircle ולהסתובב, אבל להיזהר, כי אתה יכול לאבד איזון וליפול.

מתחילים שחקני הוקי בדרך כלל ללמוד לבלוםהחלקה הצדה, שכן שיטה זו היא היעילה ביותר בתנאי המשחק. כדי לבלום בדרך זו במהירות גבוהה, אתה צריך להפיץ את הרגליים 30-40 ס"מ רוחב ולהפוך בניצב לכיוון התנועה, נח עם הלהבים של החלקה על הקרח. הגוף כאשר הבלמים הצידה צריך להיות מוטה מעט לאחור, אחרת תאבד את האיזון.

תנאי חשוב עבור בלימה יעיל על החלקה על הקרח הוא שחיקה טובה. אם הלהבים הם קהה, הם לא לקרוס לתוך הקרח, אבל להחליק על זה, כך שזה לא יהיה אפשרי בלם בחדות.

איך בלם על גלגיליות הרים?

קטנועים יש דרכים משלהם של בלימה,אשר חשוב מאוד לשלוט; למרות הנוכחות של הגנה, ספורטאים נפצעו בקלות. דרך קלה מספיק להאט היא על ידי "סלאלום". למד את זה על שיפוע תלול מדי. להתחיל לעזוב את הגבעה, אבל לא בקו ישר, אבל על ידי "סלאלום", כלומר. - מקצה לקצה. פנימי כדי להפעיל את הרגל במקרה זה מבצע את הפונקציה של תמיכה, ואת חיצוני - זה הבלמים. שיטה זו נחשבת mastered אם אתה מצליח לעצור עבור 2-3 סיבובים.

שיטת הבלמים של T-stop מתאימה רק לאלו,מי יכול לרכוב על רגל אחת. אם אתה צריך הבלם, להרים רגל אחת ולהמשיך לרכוב על המחליק השני. משוחרר רגל חופשית וגרור אותו לאורך האספלט כך שהוא בניצב מאונך על אחד שבו אתה רול (אם אתה מתחיל להקליט - את הכלל של ניצב לא נפגשו).

איך ללמוד לבלום על גלגיליות

ואז להתחיל בעדינות נח על הרגל הבלמים לעצור.</ P>

כדי לעצור על גלגיליות הרים, אתה יכוללהשתמש הבלמים, כמו גם כמה שיטות בלימה להחליק על הקרח. והכי חשוב, כל השיטות האלה יש לחדד. ואל תשכחו על ציוד מגן - מכה נגד האספלט בבגדי קיץ טראומטי יותר מאשר קרח בחורף.

וכמה מילים על החירום הלא-טכניבלימה. במצב מסוכן, כאשר אתה צריך בלם בפתאומיות רבה, אתה יכול להשתמש כדי לעצור אובייקט קבוע - עץ או מוט (הקיר יכול לשמש רק כמוצא אחרון). בשביל זה אתה צריך לתפוס, רוכב אליו מהצד. שיטה פחות מסוכנת של בלימה לא טכנית היא לרוץ בקרח על הדשא.