כיצד ללמוד להחליק לאחור

אלה שכבר די בביטחון על גלגיליות,הוא שואף לשפר את כישוריו וחושב באופן טבעי על שליטה בכמה אלמנטים מסובכים, למשל, הוא מעוניין ללמוד איך להחליק על גב היד, כי זה כל כך יוצא דופן ומעניין. מאמר זה יפרט על טכניקה זו.

למד להחליק בכיוון ההפוך

אנחנו חייבים מיד לומר כי כדאי לבחורמגרש החלקה המצויד במכשולים, גדר, ספסלים וכו '. בנוסף, אין זה סביר כי ניתן יהיה להשתלט על מיומנות חדשה במקום פופולרי, כי בהתחלה זה יהיה קשה לעקוב הן את הטכניקה ואת מה שקורה מאחורי הגב, התנגשויות וירידות. ציוד מגן מיוחד יגן עליך מפני פציעות, אז לא להזניח אותם.

רוצה להבין איך להחליק בחזרהדרך אגב, בתור התחלה, אתה יכול פשוט לדחוף את הידיים מהגדר ולהרגיש איך זה להתקדם עם הגב? אחרי קצת תרגול בתנועה חופשית, להתחיל לשלוט בטכניקה: לעמוד זקוף, אצבע של רגל אחת עד חצי בלוק מול השני, רגליים מעט לכופף את הברכיים. בהיעדר מכשולים ומכשולים, הניח את הרגל המשוננת בזווית ודחף את הקרח. במקרה זה, תנועה קדימה נוספת צריכה להיות מובטחת על ידי סדרה של זעזועים רצופים לאורך קשת. יש צורך לנסות לבצע את אותן פעולות כמו עם תנועה טבעית, אבל רק להיפך.

מרכז הכובד צריך להיות אזור ביןרגליים. ברגע הטכניקה של החלקה נכונה בהיפוך הוא שולט, ניתן יהיה להתחיל להחליף את התנועה קדימה עם הגב מקפים ימינה ושמאלה. בנוסף, כדי לפקח על המצב מאחורי הגב שלך צריך להיות הרגל, מה שאומר שאתה צריך לעתים קרובות להעיף מבט מעבר לכתף שלך. ובשביל איזון טוב יותר, אל תשכחו לקפוץ קצת על הרגליים.

איך להחליק לאחור חכם?

טכניקה זו נקראת גם "שעון חול" עבורדמיון עם הדפוס שנותר על הקרח על ידי להבי החלקה. כדי לעשות זאת, יש צורך לעמוד זקוף, לשים את הרגליים יחד, כך העקבים "נראה" בכיוונים שונים, ואת הגרביים מחוברים. ברכיים מעט לכופף. ועכשיו אתה צריך לדמיין את המקום הזה הוא הצר ביותר, כלומר, באמצע שעון החול. עכשיו יש צורך לדחוף את הגלגיליות החוצה, נותן האצה לתנועה הפוכה. במהלך העברת הרגליים צריך להיות מיושר, ואת המהירות כדי לזכות בשל כוח של פליטה. כדי להקל על תמרון, יש צורך להעביר את המשקל העיקרי של משקל הגוף לחלק הקדמי של הגלגיליות.

תלבושת

איך להחליק לאחור

טכניקה החלקה חדש יהיה שולט הרבהמהר יותר, אם אתה מרים נעליים שמתאימות לגודל שלך, ובגדים - תנועות נוח ולא נוקשה. יש צורך לקחת זמן בזהירות תחרה את הנעליים כך שהם מתאימים בנוחות לרגל ולספק את החלקות הדרושה ואת מהירות התנועה, במיוחד כאשר נוהג קדימה עם הגב. לגבי ציוד מגן, זה לא שווה לשמור, ואם אין הזדמנות לקנות, אתה יכול לשכור אותו. אדם לא מאומן צריך מראש להתחמם מראש: לעשות לשבת קופצים, לסובב את הגוף, להניף את הידיים כמו טחנת.

ללמוד משהו חדש זה לא שווה את זהלהתרגז כי לא הכל מתברר מיד. עם סבלנות סבלנות והתמדה, פסגות חדשות בוודאי יהיה מאופק, ומי יודע, אולי מחר אתה כבר לבצע את משולש, לולאה, סוגר וצוואר. העיקר הוא לאימון כדי להביא הנאה, והשאר יבואו בעקבותיו.