רכיבה על אופניים עבור הרזיה

שמירה על אורח חיים בריא יותר ויותריותר אנשים בוחרים אופניים. זוהי הזדמנות נהדרת לשחק ספורט ללא הרבה הוצאות. בשביל זה אתה צריך רק את האופניים ואת מזג האוויר טוב. אתה יכול לעשות נסיעות קטנות או פשוט לחתוך את הכביש לעבודה ובחזרה. נספר לך מה עוד, מלבד היתרונות הברורים של רכיבה על אופניים.

היתרונות של רכיבה על אופניים

רכיבה על אופניים מתייחס לסוגים אירוביים של פיזיהמון נחשבים בצדק להיות הטוב ביותר עבור שריפת שומן ועל לאבד משקל. בנוסף לטיולים באופניים, הפעילות האירובית כוללת ריצה, רולינג-בלדינג, אימון אירובי. טיולי אופניים סיסטמטיים באוויר הצח מחזקים את שרירי הרגליים, הגב, מערכת הלב וכלי הדם. הם גם עוזרים לחזק חסינות, לשפר את זרימת הדם, לנרמל שינה וערות. העומס העיקרי במהלך רכיבה על הרגליים, ובכך לשפר את זרימת הדם, ביטול תופעות עומדים והקטנת "קליפת תפוז". זה עושה רכיבה על אופניים אמצעי מצוין לאבד משקל, במיוחד אם אתה רוצה להיפטר צלוליטיס.

איך רכיבה על אופניים לעזור לך לרדת במשקל?

טיולי אופניים יכולים להיות יפיםהחלפת חדר כושר מחניק או חדר כושר. אתה חופשי לבחור את המסלול, משך הנסיעה, מהירות. האוטונומיה המוחלטת של רכיבה על אופניים מתייחסת לשינויים ללא תנאי - אתה יכול לנסוע לבד, עם המשפחה, עם חברים ואנשים בעלי דעות דומות. אתה לא צריך להתאים את המשטר שלך על לוח הזמנים כושר כדי להיות מסוגל להתאמן. בנוסף, אופניים הוא מאוד חשוב עבור נשים, כפי שהוא יכול להיות עוזר מצוין במאבק נגד עודף משקל. במהלך הליכה על אופניים, זרימת הדם עולה, השרירים מעורבים, אשר במהלך החיים הרגילים נמצאים במנוחה. זה חשוב במיוחד עבור אלה שעובדים במשרד ואלו נאלצים לבלות את כל היום בתנוחת ישיבה.

גורם חשוב בבחירת רכיבה על אופנייםאמצעי לחימה עודף משקל הוא הזמן של אימון. הוכח כי עומסים אירוביים בבוקר יש אפקט שריפת שומן גדול יותר מאשר תרגילי הערב. בנוסף, לאחר יום עבודה קשה, לא תמיד ניתן לממש באופן מלא ספורט. בעוד בבוקר, כאשר אתה פשוט התעורר, הגוף עובד עם יעילות מקסימלית. אימון בוקר הם לא רק יעיל יותר, אבל הם גם לחייב אותך עם אנרגיה במשך כל היום.

עבור אלה אשר מודאגים לגבי הבעיה של עודף משקל,חשוב לשקול את הצריכה היומית והצריכה של קלוריות. כל פעילות גופנית, כולל רכיבה על אופניים, מגדילה את צריכת הקלוריות היומית, וזה לא כל כך חשוב כמה קלוריות מבוצעות ישירות במהלך האימון. עומסים אירוביים יש תכונה אחת ראוי לציון - זה מפעיל מנגנון של מטבוליזם מואץ. זה מאפשר לך לשרוף שומן במשך זמן רב לאחר הכיתה. רק שעה אחת של רכיבה על אופניים מספקת הוצאות קלוריות הדומות לאימון אינטנסיבי בחדר הכושר.

צריכת קלוריות רכיבה על אופניים

במהירות ממוצעת של 12-15 קמ / שעה, על300 קק"ל לשעה של שיעורים, עם מהירות ממוצעת של 18-20 קמ"ש - כבר כ 500 קק"ל. במקביל, לאחר שבילה שעה וחצי בטיול אופניים בבוקר, תספק לגוף שלך עם צריכת קלוריות מוגברת במשך כל היום. </ P>

האופניים נכנסים באופן פעיל לחיי האזרחים - כולםיותר אנשים בוחרים את הטרנספורט הזה כדי להגיע לעבודה. מתקני החנייה באופניים מופיעים ליד מרכזי קניות ומשרדים גדולים, בתי חולים, מכונים, חנויות, בתי קפה. זה נותן הזדמנויות מספיק כדי להשתמש באופניים בחיי היום יום, בהצלחה שילוב עסקים עם הנאה.