סקס עבור הרזיה

אין זה סוד כי לעשות אהבה גםפעילות גופנית. אבל, כמה אנשים יודעים כי סקס עבור הרזיה חייב להיות ספציפי. לדוגמה, בהתאם לתנוחה, אתה יכול לשרוף, כמו מעט מאוד קלוריות, ומספר גדול למדי של אותם. המיקום הנבחר הנכון יתרום לירידה במשקל. אבל זה לא כל ההשפעה החיובית של הכיבוש הנעים הזה.

כיצד משפיע המין על איבוד משקל?

עם אהבה, endorphins להתבלט -הורמוני הנאה. ככל שמספרם גדול יותר, כך גבוה יותר הגנות הגוף וטונוס, כולל השרירים. הרקע ההורמונלי משפיע הן על סט והן על ירידה במשקל. אנדורפינים עוזרים לרדת במשקל ולמנוע צלוליטיס ו flabbiness של העור. אבל, כפי שהוזכר לעיל, בהתאם לבחירה של יציבה, אתה יכול גם לחזק את האפקט הזה.

הרזיה עם סקס יכול להיות יותרמהיר, אם אדם בוחר מיקום פעיל יותר. לדוגמה, כאשר אישה על העליונה, היא תבלה יותר קלוריות, וגם לתת עומס טוב על השרירים של הירכיים והישבן. לפיכך, ככל שהאדם הפעיל יותר יתנהג עם המין, כך ההשפעה גדולה יותר. בממוצע, בזמן של עשיית אהבה, בין 100 ל 200 קלוריות נשרפים. העיקר אחרי פעילות כזו היא לא להיסחף על ידי מזון, לעתים קרובות את תחושת הרעב עוקפת אוהבי מיד לאחר אורגזמה.

בנוסף, סקס עוזר לרדת במשקל ובההיבט הפסיכולוגי. ככל שהאדם רצוי ומושך יותר, כך יש לו יותר מוטיבציה לעשות את עצמו טוב יותר. הכל ידוע כי הוא השאיפות הפנימיות המסייעות לאדם לשפר. אם אתה לא מאושר עם עצמך ולא מרגיש מאושר ומושך, אז בקרוב מאוד יכולה להתרחש, ולאחר מכן המשקל רק יגדל. עבודת המין עוזרת לאדם להירגע ולהתכוונן לטוב.