סקנדינביה הליכה לירידה במשקל

הליכה סקנדינבית היא דינמיתסוג מתפתח של כושר הזמין לאנשים מכל קטגוריית גיל. סקנדינביה הליכה על הרזיה עוזר להיפטר מתח, לשמור על כושר גופני טוב להיפטר מחלות רבות.

היתרונות העיקריים של הליכה סקנדינבית

במהלך הליכה סקנדינבית עם מקלותהרזיה היא מעורבת יותר מ 90% של שריר אנושי. במקרה זה, את הנטל העיקרי נופל על הכתפיים והזרועות, הפחתת עומס על שרירי הרגליים ואת הירכיים. בנוסף, הליכה נכונה עם מוטות נורדי עוזר לאמן את שרירי חגורת הכתפיים, החזה, שרירי הזרועות ושרירי הבטן העליונה, מתח השרירים הכללי נקי, מפחית כאב בצוואר ובכתפיים, לשפר את הגמישות של חוליות הצוואר ואת החזה ולשפר את מצב הרוח ולהפחית את את הסיכון לדיכאון.

אינדיקטורים להליכה נורדית

לפני שאתה חושב על איך שצריךלעסוק הליכה נורדית לירידה במשקל, חשוב לציין שעד לא מזמן נחשבה התעמלות וספורט לאנשים בגיל הפרישה, וכן באירופה, שימש לשיקום חולים לאחר ניתוח. Walking פיני מקדם הפרשת רעלים, להפחית לחץ דם ולשפר את זרימת דם, להפחית תחושות כאב ברגליים ובגב, הנורמליזציה של מערכת העיכול, מניעת אוסטאופורוזיס, כמו גם הקמת מערכת הלב וכלי הדם.

הטכניקה של סקנדינביה הליכה עם מקלותירידה במשקל היא פשוטה. יש צורך לבצע תנועות קצובות, כמו בהליכה רגילה. תנועות צריך להיות אינטנסיבי ואנרגטי, אבל טבעי. קצב הליכה צריך להיות נבחר כך שהוא לא לגרום אי נוחות. וגם את תנועות הידיים והרגליים צריך להיות בו זמנית.

התוויות נגד הליכה סקנדינבית

סקנדינביה הליכה עם מקלות איןהתוויות נגד, אך עם זאת, אנשים עם מחלות לב וכלי דם חמורות בעיות עם איברים פנימיים לפני תחילת האימון מומלץ להתייעץ עם מומחה.

בנוסף, אין לטעון את הגוף עםמינוי מנוחה במיטה, במקרה של החמרה של מחלות זיהומיות וכרוניות עם תסמינים מכאיבים. ברגע שמצב הבריאות משתפר, אתה יכול לצאת בבטחה לטיול סקנדינבי.

סקנדינביה הליכה עם מקלות רפויים