מקלות הליכה לירידה במשקל

אימון משופר בחדר הכושר לא נראהאטרקטיבי, ולאחר מכן לבחור בעצמך אפשרות עדינה יותר לאבד משקל - הליכה עם מוטות סקי או כפי שהוא נקרא עכשיו סקנדינביה הליכה. אחד משמעותי פלוס הוא כי האימונים מתרחשים באוויר הפתוח. אנשים יכולים להיות עוסקים בכיוון זה של גילאים שונים.

מה נותן סקנדינביה הליכה עם מקלות?

בנוסף, זה הולך באוויר הצחתביא הנאה, זה הכיוון בספורט יש מספר יתרונות. אימון רגיל לעזור להתמודד עם משקל עודף, והגוף ייראה מתוח. לחץ הדם עדיין תקין, וגם העבודה של מערכת הנשימה משתפרת. סקנדינביה הליכה עם מקלות, המשמשים לירידה במשקל, יכול לחזק חסינות להיפטר מנדודי שינה. כמו כן, ראוי לציין את ההשפעה החיובית על רמת הכולסטרול בדם ועל העבודה של מערכת העצבים.

איך ללכת עם מקלות הליכה נורדית?

כדי להתחיל את התהליך של ירידה במשקל, אתה צריךלתרגל באופן קבוע ולבלות לפחות ארבעה אימונים בשבוע. העיתוי לא משנה. יש דפוס מסוים של תעסוקה כדי להשיג תוצאות טובות:

  • 5 דקות. - מדרונות וסיבוב של חלקים בודדים של הגוף;
  • חלק ראשי 30-60 דקות. - הליכה במהירות גבוהה, כך קצב הלב הוא 60% מקס;
  • 5 דקות. - הליכה בקצב איטי.

אתה צריך ללכת באופן טבעי ככל האפשר, ללא כיפוףכורע על ברכיו ומניח את רגלו על העקב, ואז מעביר משקל לכל הרגל. הגוף במהלך הליכה צריך להיות כפוף מעט קדימה. מקלות צריך להיות מאורגן מחדש בקצב של העברת הרגליים, ולשמור אותם קרוב ככל האפשר לגוף.

הליכה מקלות עבור הרזיה יכול להיות מקצועי, אשר ניתן למצוא בחנות ספורט, אבל מוטות סקי מתאימים גם, אבל הם לא צריכים להיות גבוהים.

איך ללכת עם מקלות הליכה נורדית