כמה חלבון ביצה אחת

כולנו ביצים עוף ידועים הםכמעט כל אדם. עדות לכך היא העובדה: במשך שנה כל אדם אוכל כ 200 ביצים. מקסיקו תופסת מקום מוביל בעולם בצריכת ביצים, בממוצע, כ 22 ק"ג ביצים ליפול לנפש בשנה, אשר קרוב ל 1.5 ביצים ביום. כזה ביקוש גדול ביצים עוף בשל המחיר הנמוך שלהם, וגם בגלל כזה שטח עצום של בית הגידול ואת מספר התרנגולות כי הם מסוגלים לספק ביצים כמעט לכל תושבי כדור הארץ.

היתרונות של ביצה עוף

שמענו על היתרונות העצומים של ביצים, חלמונים וחלבון. בהם טמון כמות עצומה של מיקרו, macronutrients, ויטמינים וחומצות אמינו. ההרכב של ביצי עוף כולל ויטמינים A, E, B, C, D, H, K, PP. עשיר ביצים הן מינרלים כגון מגנזיום, יוד, אשלגן, סידן, בורון, מוליבדן, כלור, אבץ, גופרית, ברזל, נחושת, מנגן וקובלט. הם מכילים גם מספר רב של חומצות אמינו (חומצה גלוטמית וחומצה אספרטית, לאוצין, ליזין, סרין, איסולה, תריונין).

תכונות שימושיות של ביצים קשורות במישרין למרכיבים המצוינים שלה, כולל כמה חלבון בחלבונים (לא משנה עד כמה זה נשמע מגוחך!).

הם יחזקו באופן מושלם את המערכת החיסונית שלך,לנרמל את הרובוט של מערכת העיכול ולהגן מפני קטרקט. צריכה קבועה של ביצי עוף תשמש תחזוקה מונעת טובה של מחלות לב וכלי דם אונקולוגיות, וגם יחזק מרקם עצם, יעלו את הפקולטות הנפשיות שלך ישפר את הזיכרון.

בנוסף, ביצים עוף, כלומר חלבון עוף,יהיה שימושי מאוד עבור אנשים להרזיה, כמו גם עבור אלה שרוצים לבנות מסת השריר. ביצה לבן הוא מעולה, ואת המקור הטבעי ביותר של חלבון. וזה נדרש עבור יצירה, שימור ושחזור של רקמת השריר על ידי הגוף.

חלבון בחלבון

ובכן, בואו להתקרב אל העובדות. ראשית, שקול כמה חלבון ביצה אחת. ביצה אחת עוף מכיל כ 4-5 גרם של חלבון. יש לציין כי חלבון עוף לעתים עולה על חלבון חלב ואפילו חלבון של בשר או דגים.

ביצה חלבון נספג על ידי הגוף שלנו על ידי 94%,בעוד שבשר, למשל, הוא רק 73%. חלבון ביצה הוא 90% מים, והשאר הוא חלבון. הוא מכיל כמות עצומה של ניאצין, ויטמין K, B2, B6, B12, E. הוא גם מפורסם התוכן הגבוה של ויטמין D, זה הוא מסוגל לעלות רק שמן דגים. שמירה על שומנים לבן ביצה היא מינימלית, בשל זה הוא מקובל לחשוב כמוצר דל קלוריות.

ועכשיו אנחנו עונים על השאלות הנפוצות ביותר לגבי ביצה לבן:

  • כמה חלבון בביצה מבושל - 12, 7 גרם / 100 גרם;
  • כמה חלבון ביצה שליו - 13.1 גרם / 100 גרם;
  • כמה קלוריות ביצה ביצה - 48 קק"ל.

הכל טוב, אבל במתינות. צריכת יתר של ביצים, בשל כמה חלבון ביצה 1, ברצינות די יכול לבוא לידי ביטוי על הבריאות שלנו. יש דעה כי יחד עם ביצים עוף, כמות עצומה של "כולסטרול רע" נכנס לגוף שלנו. כל זה, אבל יחד עם זה כמות גדולה של phospholipids, ויטמינים ו לציטין גם להזין את הגוף. הודות לכך, כולסטרול הוא כמעט לא נדחה.

כמה חלבון ביצה אחת

</ P>

אנשים עם סוכרת צריך להיות רצינידאגה לכמות הביצים שנאכלו, לאחר כל הצריכה המוגזמת שלהם בנוסף למחלות קשות בנוכחות, מעלה את הסיכון להתפתחות שבץ, התקף לב.

כדי למנוע זאת, זה צריך פשוטלווסת את מספר הביצים הנצרכות, כמו גם לפקח על איכותם ועל שיטת ההכנה. ביום אחד אתה יכול לאכול לא יותר מ -100 גרם, ביצה אחת על 50 גרם וכתוצאה מכך, שתי ביצים ביום יהיה מספיק. ראוי לזכור כי אכילת ביצה עוף בצורתו הגולמית היא בהחלט לא כדאי, אלא לבשל או לטגן אותו.