אנג'ליקה דבש תכונות שימושיות

זה ידוע כי דבש מכל סוג שהוא שימושימוצר לבריאות. Diaghilev מותק הוא הנדיר ביותר. דבורים לעשות את זה מן הצוף של הפרחים של angelica מרפא (צמח melliferous), אשר מזה זמן רב נעשה שימוש ברפואה העממית. במאמר זה, נוכל להבין מה עושה Diaghilev מותק שימושי.

תכונות שימושיות של דבש מיובש מיובש

 1. מכיל ויטמינים רבים, מינרלים,חומרים מתכלים וחומרים פעילים ביולוגית. דבש אנגליקה מומלץ לאנשים עם חסינות מוחלשת. הוא נלחם חיידקים ווירוסים, ולכן הוא הופך את הגוף יותר מתמיד ובריא. המוצר דבורה הוא מאוד שימושי עבור אנשים שעברו מחלה קשה או ניתוח. זה גם מחזק את הרוח נותן חיוניות.
 2. טעם המאפיינים של דבש angelica קשהמבולבל מכל דבר אחר. הוא מלא מאוד, עם מרירות עדינה ופתק קרמל. ראוי לציין כי המוצר מתגבש לאט למדי יכול להישאר נוזלי עד האביב. לאחר מכן, הדבש הופך בהדרגה למסה רזינית. באשר צבע, זה יכול להיות חום אדמדם, ירקרק או יש גוון שונה, כך קרובי משפחה יכול רק להיות מובחן על ידי הטעם.
 3. האם ניחן רשימה שלמה של pharmacological שימושימאפיינים: אנטי קרינה, מרגיע, אנטיבקטריאלי, ריפוי פצעים, משקם, אנטי ויראלי, טוניק, אנטי דלקתיות. מומלץ להשתמש בו לאנשים עם נוכחות של זיהומים ויראליים מכל סוג שהוא.
 4. מגביר פעילות גופנית, אינטלקטואליתיכולת, מחזקת את ההתנגדות לרעלים. נמצא כי דבש אנגליקה יש תכונות טובות עבור פגיעה בזיכרון להאט הצמיחה. זה יכול לשמש גם כתרופה לכאב ראש.
 5. מנרמל את הפעילות של הלב וכלי הדםמערכת. זה יעיל מאוד טרשת עורקים, לחץ דם, דיסטרופיה שריר הלב, יתר לחץ דם, מחלת לב איסכמית. אנשים רבים עם נוכחות של דיסטוניה צמחית וסקולרית לאחר צריכת דבש מ אנג'ליקה ציין השפעה מרגיעה. אנשים עם מערכת עצבים מתוסכלת, דיכאון נדודי שינה מומלץ מלכתחילה.
 6. אנג'ליקה דבש מסיר עוויתות של המעיים,מנרמל עיכול ומקדם לעיכול טוב של מזון, מנרמל את הפרשת המעי ומשפיע באופן חיובי על המיקרופלורה שלה. זה שימושי במיוחד עבור אנשים עם כיב תריסרי, כמו גם עם עצירות, גסטריטיס, אי ספיקה אנזימטית, קוליטיס, וכו '
 7. Di aguile דבש מנרמל את הפונקציה של הכבדכליה. בגלל זה הרופאים ממליצים להשתמש בו עבור מחלות של דרכי השתן. זה ידוע כי בעזרת angelica דבש ניתן להסיר חול מן הכליות.
 8. אלכסון דבש יש תכונה אחת שימושית יותר: זה טוב

  מאפייני דבש אנג 'ליקה

  הראה את עצמו ואת המחלה של דרכי הנשימה. תוצאות טובות במיוחד נצפו עם ברונכיטיס, שפעת ואסטמה.
 9. ראוי לציין כי דבש מ אנג'ליקה משחזרגידול של רקמות בגוף, וגם משפר את מצב העור ואת rejuvenates אותו. המוצר יש את היכולת לרפא במהירות פצעים, כך שתוכל להחיל אותו כלפי חוץ. המוצר דבורה הוא מאוד מועיל במחלות של חלל הפה. זה יכול לשמש דבש כמו מסכות פנים. לאחר היישום, אתה יכול לראות את המראה של העור השתפר באופן משמעותי.
 10. יש עוד תכונה נחמדה: דבש מ Angelica מנרמל את המחזור החודשי ומונע את התרחשות של קיכלי.