דבש לפתית

דבש לפתית הוא נדיר, ולכן המחיר שלזה ניכר. מגוון זה הוא הבחין על ידי צפיפות מוגברת טעם מתקתק עשיר עם טעם מריר בהיר. זה הדבש הוא סוכר במהירות. כמו כל מגוון אחר, דבש לפתית מכיל חומרים רבים הדרושים לגוף.

מה זה שימושי עבור דבש לפתית?

היתרון של מוצר זה היה מוערך הן העממית והןהרפואה הרשמית. הרכב דבש כולל ויטמינים של קבוצה B, אשר מלכתחילה יש השפעה חיובית על הפעולה של מערכת העצבים ולעזור במאבק נגד עייפות ומתח עצבי. היתרון של דבש לפתית טמון ביכולתה לטהר את הגוף של מוצרים ריקבון ותרכובות מתכת כבדות. משפיע באופן חיובי על המוצר על מטבוליזם, ולכן הוא משמש בכמה מערכות הרזיה. ראוי לציין כי דבש מ לפתית מסייע לנרמל את רמת הכולסטרול בדם משפיע באופן חיובי על הפעילות של מערכת הלב וכלי הדם.

תכונות שימושיות של דבש rapeseed הם בשלנוכחות של בורון, אשר חשוב עבור בלוטת התריס ועל רקמת העצם. מומלץ לנשים במהלך גיל המעבר. משפיע עליו באופן חיובי ועל מצבה של מערכת הדם. דבש יש תכונות antispasmodic ו expectorant. ברפואה העממית הוא משמש מרשמים לטיפול במחלות גרון. תכונות שימושיות של דבש מ אונס הן בשל יכולות התחדשות שלה. לכן מומלץ להשתמש בו לריפוי פצעים, כוויות ואפילו עם כוויות קור. מקדם כגון התאוששות דבש של תאים והתחדשות של הגוף כולו. מכיל מוצר זה קואנזים, אשר נדרש עבור רקמת העצם. לכן הדבש מומלץ לטיפול באוסטיאופורוזיס. עם שימוש קבוע של המוצר, את הקירות של כלי הדם להתחדש ולחזק.