דלעת דלעת תכונות מרפא התוויות נגד

דבש דלעת הוא אחד הנדירים ביותרזנים. ובאותו הזמן אחד שימושי ביותר. כדי להבדיל את המוצר הזה מאחרים זה לא כל כך קשה: יש לו צהוב עשיר - "דלעת" - צל, ועל פי הטעם דומה עיסת של מלון, כמעט ללא דבש אופייני עבור דבש מלוכלך. עם זאת, לא רבים יודעים מה הם תכונות מרפא התוויות נגד דבש דלעת. כי לעתים רחוקות הוא קורה על השולחן שלנו.

הפגיעה וההטבה של דבש דלעת

תכונות הריפוי של דבש דלעת אכןרבים. כמו זנים אחרים, זה יכול לשמש כתרופה משקם כללית המסייעת להילחם נגד שפעת ARVI. בנוסף, הוא מסוגל לעורר את חילוף החומרים, הסרת רעלים וחומרים מזיקים מן הגוף, שנצברו, למשל, כתוצאה של הרעלת. וגם דבש דלעת:

  • מקל על כאבי בטן ונורמל את עבודתו;
  • משפר את תפקוד הכבד, המעי הגס;
  • מקל על עצירות;
  • מרפא הפטיטיס;
  • משפר את המערכת החיסונית;
  • עם יישום חיצוני יכול לרפא כוויות, חבורות, פצעים purulent.

עם זאת, למרות כל האמור לעיל טיפוליתתכונות, דבש דלעת יש התוויות נגד. זהו מוצר מאוד קלוריות גבוהה, ולכן זה יכול לגרום להשמנת יתר, עלייה משמעותית של הסוכר בדם, עששת. בנוסף, זה יכול להזיק לאנשים נוטה אלרגיות - יכול לגרום להופעת אורטיקריה ואפילו נפיחות של Quincke. זה צריך להיות בשימוש גם עבור אלה הסובלים ממחלות כליות ו gallbladder עקב בולט משתן ו choleretic אפקט.

כיצד להשתמש דבש דלעת?

בנוסף לדעת מה הדבש דלעת שימושי, זה יהיה מיותר יש לי רעיון איך זה צריך לאכול. אתה יכול פשוט לאכול כפית של מזון מתוק לאורך כל היום,

דבש דלעת נכסים רפואיים

נשטף עם תה ירוק או מרתח צמחים. עם זאת, עדיף לשלב אותו עם גבינת קוטג 'בשיעור של 10/1 ומפעם לפעם להתמכר קינוח כזה.</ P>

אם אין דרך להגיע טבעידבש דלעת, אז אתה יכול להכין תחליף. כדי לעשות זאת, אתה צריך לקחת דלעת קטנה, להסיר את הדף עם סכין, ולהוציא את הזרעים עם כפית. בפנים, ממלאים כל דבש כי הוא בבית, להסיר את הפרי במקום קריר. ביום, שני דבש דלעת יהיה מוכן. כמובן, במונחים של תועלת, זה יהיה נחות לתוצר האמיתי של דבורים, אבל זה יהיה גם מכילים מספיק ויטמינים ואת יסודות קורט כי הם רכיבים מקוריים.