אתה יכול לאכול אבטיח כאשר לאבד משקל בערב

בואו ננסה להבין, תורם אבטיח במשקל או לא. לשם כך, יש צורך לברר על תכונות שימושיות שיש לו.

למה כדאי לאכול אבטיח?

היתרונות של השימוש בו עבור אלה אשר המאבק עם קילוגרמים מיותרים ברורים:

  1. בתכולת קלוריות נמוכה של המוצר (27 קק"ל / 100 גרם), היישום שלה גורם לרוויה מהירה מאוד, מה שמוביל לירידה בתיאבון.
  2. זה טעים ברי מנקה את המעיים היטב, לשטוףממנו רעלים וריכוך פסולת של מזון לא מעובד. במקרה זה, כלי להיות הרבה יותר גמיש, לומן חופשי בין הקירות שלהם עולה, ואת הלחץ מנרמל.
  3. במהלך דיאטות, יש תמיד הגבלות עלמעדנים, אבל אבטיח הוא לא רק "תרופה מתוקה", אלא גם קינוח נפלא, כך במהלך הדיאטה זה לא רק אפשרי אלא גם צורך לאכול.

מאז זה כל כך שימושי, רבים מעוניינים בשאלה האם אפשר לאכול אבטיח כאשר לאבד משקל בערב.

אבטיח לפני השינה - מזיק או שימושי?

אמנם אין כמעט שום עדות למה שקורה,כי האוכל בלילה יש השפעה חיובית על מצבו של הגוף. תזונאים בדרך כלל לא ממליצים לסדר ארוחות ערב מאוחרות, ללא קשר לשאלה אם לרדת במשקל או להוביל אורח חיים נורמלי. נכון, היום התיקון נעשה כי סדר חיינו השתנה באופן משמעותי: עבודה רבים עד מאוחר בערב, או לחזור מן השירות לוקח הרבה זמן, אז הם מגיעים הביתה מאוחר בערב, ועדיין רוצה חטיף.

מומחים במקרה זה ממליצים על ארוחת ערב קלהלא יאוחר משעתיים לפני השינה, כך שתוכל להחליט אם אתה יכול לאכול אבטיח בלילה עם ירידה במשקל או לא, זה תלוי בך. עם זאת, אתה צריך לשקול כי אכלו מאוחר בלילה, זה יהיה לשים נטל משמעותי על הכליות. אם יש לך אבנים בכליות, או שאתה סובל ממחלות הקשורות לעבודה של הכליות, עדיף לוותר על אבטיח ללילה.

וגם עבור אלה שאינם חווים בעיות כאלה, אבלמחליט אם אתה יכול אבטיח בלילה, כאשר במשקל, כדאי לשקול איך, או ליתר דיוק, איפה במקרה זה תוכלו לבלות את זה בלילה. כמובן, אם אתה באמת רוצה, לאכול חתיכה אחת קטנה, אבל - לא יותר!