סוגי דבש ותכונות מרפא שלהם

עד כה, סוגים שונים של דבש ידועים, והתכונות הרפואיות שלהם ואת הנזק האפשרי כבר מזמן למד על ידי מדענים. לכל מגוון יש הרכב כימי וביולוגי משלו, כך שלכולם יש "שבב" מסוים במונחים של יתרונות בריאותיים.

דבש מיני תכונות מרפא שלהם

היום זה מעדן פופולרי מתקבל צמחים שונים, אשר גורם לנוכחות של אפשרויות אקזוטיות, וזה נוגע לא רק טעם, אלא גם הרכב.

סוגים שונים של דבש ותכונותיו הרפואיות:

  1. שיטה. למוצר זה תכונות אנטימיקרוביאליות, משקם ותרופות הרגעה. מומלץ לאכול קודם כל עם מחלות עצבים נדודי שינה. ראוי לציין את ההשפעה החיובית על העבודה של מערכת העיכול ואת הכליות. Acacia מותק לא גורם לאלרגיות.
  2. כוסמת. מוצר זה עשיר בברזל, כך שזה יהיה שימושי במיוחד אנמיה. תכונות הריפוי של דבש כוסמת נובעים נוכחות של ויטמינים ומינרלים שונים, כך שזה יהיה שימושי עבור beriberi. משפיע באופן חיובי על המוצר על מצב של כלי עבודה של הקיבה.
  3. אחו. מגוון זה נקרא גם "נבחרת לאומית". דבש כזה משפר את מצב מערכת העצבים, עוזר להתמודד עם נדודי שינה וכאבי ראש. פעימת הלב מייצבת את המוצר.
  4. ערמונים. סוג זה של עדינות הוא הבחין על ידי אפקט מיקרוביאלי מגרה בולט. דבש ערמונים עוזר להגביר את העוצמה, מומלץ לקחת את זה אם יש מחלות של מערכת העיכול וכליות.
  5. לינדן אחד. תכונות הריפוי של מוצרי דבש ודבורים אלה נובעים מהנוכחות של חומרים שימושיים שונים. יש לו אפקט ריפוי, ולכן הוא משמש לטיפול כוויות ופצעים, כולל נגעים purulent. למוצר יש תכונה של חיידקים, ומומלץ לטיפול בדלקת הגרון, ברונכיטיס ואסטמה. זה סוג של דבש שימושי הפרעות גניקולוגיות, כליות, מחלות לב וכבד.
  6. חמניות. בין זנים אחרים של דבש, זה בשל נוכחות של כמות גדולה של ויטמין A. יש לו גם אפקט bactericidal בולט. זה מתאים גם ליישום מקומי, שכן יש אפקט ריפוי הפצע.
  7. דייסה. מגוון יוצא דופן, אשר מתקבל אפונה רזה. זה יכול להתפאר של antipyretic ו חיטוי פעולה, והוא יעיל גם עבור דלקת שונים.

זנים של דבש ותכונות מרפא שלהם