כיצד לבחור קוניאק

פעם זה היה מתנה שניתנה לכלבי צידגורים, ועכשיו יותר ויותר קוניאק מכובד. אבל כדי לא להיכנס בלגן, אתה צריך לדעת מה ברנדי לבחור ואיך לעשות את זה. ואם המשקה אינו מיועד להציע, אבל לשימוש בבית, הבחירה של קוניאק חייב להיות ניגש עם כל אחריות.

כיצד לבחור קוניאק טוב?

דרך אגב, מה אנחנו מכניסים לקונספט הזה? כנראה, כאן זה שווה לדבר על איכות של קוניאק, אשר מסופק על ידי היצרן. אז, מוצר זה פשוט לא יכול להיות זול - ייצור קוניאק הוא עסק מסובך ויקר. לכן, כדי לבחור ברנדי איכות, אתה צריך לשים לב הן את העלות של המשקה ואת מקום הרכישה - חנויות קטנות שאינם מתמחים לא יוכלו לקנות קוניאק אמיתי. הפריט השני שבו יש צורך לשים לב הוא התווית עם אינדיקציה של היצרן. כולם יודעים כי מקום הולדתו של המשקה הזה הוא צרפת, אבל קוניאק ארמני הוא גם פופולרי. אז אם היצרן אינו מן המקומות האלה, אז הכותרת של קוניאק זה סביר להתאים. כן, וקניית מוצרים של יצרנים ידועים, אתה יכול להגן על עצמך קצת. כן, ואת האותנטיות ניתן לבדוק - יצרנים מפורסמים בדרך כלל לשפוך קוניאק לתוך הבקבוקים המקוריים, אשר קל ללמוד על מדפי חנויות.

פרמטר חשוב המשפיע על איכותקוניאק הוא הסיבולת שלו. אתה יכול לגלות על זה על ידי קריאת התווית. אם אתה מחליט לקנות קוניאק צרפתי, ואז לחפש את האותיות הבאות על התווית, אשר יספר לכם על הגיל של המשקה.

  • V.S., דה לוקס, בחירה, Trois Etolies - עבור קוניאק עם סימון זה, החשיפה היא לא פחות מ 2 שנים;
  • סופריור - לא פחות מ -3 שנים של הזדקנות;
  • Vieux, Reserve, V.S.O.P., V.O- סימון זה מציין סיבולת של לא פחות מ 4 שנים;
  • שמורת גרנדה או V.V.S.O.P.- בבקבוקים עם מכתבים כאלה על התווית, קוניאק נשמרת לפחות 5 שנים;
  • X.O, Napoleon, Extra, Tres Vieux, Royal, Vieille Reserve - ברנדי עם חשיפה של לא פחות מ -6 שנים כפופים לסימון כזה.

אלה הם הסימנים הנפוצים ביותר, על עצםיש הרבה יותר מהם. אגב, אין סיווג עבור קוניאק מעל 6.5 שנים, שכן, על פי מומחים, זה בלתי אפשרי לשלוט על מיזוג של קוניאק כאלה.

כיצד לבחור קוניאק ארמני אמיתי?

אם אתה חושב על איך לבחור אחד טובקוניאק ארמני, אז זה יהיה קצת יותר קל בשבילך, אתה לא צריך ללמוד שילובים מסובכים של אותיות לטיניות, ואת מגוון של תוויות הוא פחות. בתור התחלה, בואו נלך דרך הסיווג, כמו קוניאק ארמני יכול להיות רגיל, וינטאג 'או אוסף.

רגיל

לכן, בעת בחירת קוניאק ארמני רגיללהסתכל על הכוכבים, זה המספר שלהם מספרת על הגיל של המשקה. חמישה כוכבים פירושו כי תמצית קוניאק הוא לפחות 5 שנים. תקופת המינימום של ההזדקנות של הקוניאק הארמני הוא 3 שנים, מ רוחות של הזדקנות נמוכה אפשר לעשות רק משקה ברנדי.

מיתוג

אם אנחנו מדברים על קוניאק וינטאג ', אז הם מאופיינים על ידי האותיות הבאות:

  • "KV (קוניאק Aged)" פירושו כי הגיל של המשקה הזה הוא לא פחות מ 6 שנים;
  • "KVVK (קוניאק עמיד באיכות גבוהה יותר)", ההזדקנות של משקה כזה הוא לא פחות מ 8 שנים;
  • "KS (קוניאק העתיקה)" - אלכוהול לייצור קוניאק כזה נשמר בחביות במשך 10 שנים לפחות;
  • איזה קוניאק לבחור

  • "מערכת ההפעלה (ישן מאוד)" - זה קוניאק יש סיבולת של לפחות 20 שנים.

קולקטיבית

קוניאק אספנות הם משקאות אשר נשמרים בנוסף בקבוקים או חביות במשך 3 שנים לפחות.

בנוסף, קוניאק ההזדקנות, לא משנה איך אתההחליט לבחור, אתה יכול לבדוק עוד דרך פשוטה. הפוך את הבקבוק הפוך. אם טיפה אחת כבדה נפלה מתחתית הבקבוק, אז הקוניאק מזדקן. אם המשקה במהירות זורם לאורך הקירות, אז היצרן עשוי להיות ערמומי על ההזדקנות. גם קוניאק טוב צריך להתנהג כראוי, להכות כוס. אתה צריך לראות טביעת אצבע על הזכוכית, דרך הנוזל, ואת הקוניאק עצמו חייב לזרום לאורך הקירות לאט. והמשקה האלוהי הזה צריך אחסון נאות. יש להציב את הבקבוק באופן אנכי, כך שהנוזל אינו בא במגע עם התקע.