איך לבחור אננס בשלים

"מה תאכל כדי לרדת במשקל?"- לעתים קרובות לחשוב על אוהדים של דיאטות. מצחיק כמו שזה נשמע, אבל מוצר כזה הוא, וטעים ושימושי, וזה זמן רב האהוב - אננס. אבל כדי ליהנות הטעם שלו במלואו, אתה צריך לדעת איך לבחור את אננס בשלים, ולכן טעים.

זה לא צריך להיות מפוחד בבת אחת, הם אומרים, הפרי הוא אקזוטי,זה לא אותו דבר כמו גזר בשוק לבחור. אין שום דבר קשה בבחירה של אננס, תצטרך רק קצת טיפול ותקיפות של אופי, כדי לא להיכנע מיד השכירות של המוכרים (אם המקרה הוא לא בחנות שירות עצמי). אמנם אין ניסיון בבחירת אננס טעים או שזה לא מספיק, אתה יכול להשתמש בכללים הבאים.

כללים לבחירת אננס

 1. הבחירה של אננס מתחיל עם בדיקה ויזואלית. הוא האמין כי אננס בשלים צריך להיות בצבע צהוב חום חלק. אבל אתה יכול לבחור אננס בשלים טוב, עם צבע צהוב ו ירקרק. אז אם יש שטחים קטנים של ירוק על הפרי, לא מיד לשים אותו בצד, לבדוק את זה עבור ripeness על פריטים אחרים, אולי זה מה שאתה צריך.
 2. הקליפה של אננס בוגרת צריכה להיות רכה, אבלגמיש. פירות חמוצים יש עור מוצק, צפוף. לחץ קלות על הצד של הפרי. העור צץ מתחת לאצבעות? מצוין, סביר להניח, אננס זה היה קרע על ידי בשלים. אם, עם זאת, לחיצה על הפרי, יש לך את אותן תחושות כמו בעת לחיצה על ידית הדלת בכף היד שלך, אז זה אננס לא סביר לערער לך. אגב, יש דעה כי אננס בוגר יכול להבשיל אם נותר לשכב. שום דבר מן הסוג הזה, אננס קרע לא מבשילים, הקרום עדיין יכול להפוך צהוב (להכהות), אבל על הטעם זה לא ישפיע באופן חיובי. ולמה אתה צריך אננס לא ממותק?
 3. אולי אתה תהיה מופתע, אבל כדי לבחוראננס בוגר, אתה צריך לזכור איך לבחור אבטיחים, סטירה כף על הפרי. ללטף קלות את אננס ולהקשיב מה זה נשמע. אם הקול הוא חירש, אננס בשלים, קח את זה, אתה לא תצטער על זה.
 4. עוד סימן טוב של בשלות אננסזהו "הזנב." שלו העלים צריכים להיות ירוק, מעט podvyavshie, אך לא יבש, וצריך להפריד בקלות את הפירות. מומחים מייעצים לא רק למשוך את העלים ולנסות להפוך את "הזנב" של אננס על 90-180o אם אתה עושה את זה, הפרי בשל.
 5. לפני רכישת אננס, אתה צריך לדעת איך שצריךלבחור לא רק בשלים, אלא גם אננס טרי. שוב, קרום הפרי יסייע בקביעת פרמטר זה. תסתכל מקרוב אם יש כתמים כהים, כהים על זה. אם יש כאלה, אז זה סימן בטוח כי אננס הוא יתר על המידה.
 6. אל תהסס לרחרח את האננס, במיוחד אםחוש הריח מפותח. מתוקים, פירות טריים יש ניחוח מתוק, נעים ועדין. אם האננס מריח מדי מתוק והניחוח כבד למדי,

  כיצד לבחור את אננס בשלים הנכון

  קרוב לוודאי שהפרי הזה דרוס, ותהליכי התסיסה כבר נמצאים בעיצומה.
 7. ועוד סימן חשוב לאננס טובזה המחיר שלה. כדי להבטיח כי פירות טריים על המדפים, המסירה שלהם מאורגן בעזרת הובלה אווירית, וזה סוג של תחבורה לא יקר. אם הספק השתמש בשירותי נושאות הים, אז אננס יכול להיות זול יותר. אבל כמו הפרי היה נוסע בים במשך זמן רב, את הסיכון של רכישת אננס בשלים עולה. אז אם אתה הציע לקנות היטב, פירות זולים מאוד, פעמיים לבדוק אותם, או אפילו שלוש פעמים לפני הקנייה. אבל לוקח אקסיומה "יקר פירושו טוב" הוא גם לא שווה את זה. המוכרים עשויים גם לבקש מחירים גבוהים עבור מוצר ממוצע.

אולי בפעם הראשונה תוכלו לבלות הרבה זמן בלתי נמנע על בחירת אננס. אל תדאגו, לאחר אימונים בעסק הזה, תגלו אננס טעים ובשלים בתוך כמה דקות.