קוויאר אדום איך לבחור

קוויאר אדום עדיין עבור כמה קטגוריותהאוכלוסייה נותרה מעדן. ולמרות המחיר שלה היום הוא לא כל כך גבוה, זה עדיין לא כל יום אתה רואה קוויאר אדום על השולחן היומי שלך. ומכיוון שאנחנו לעתים נדירות לקנות את המוצר הזה, לעתים קרובות אנחנו לא יודעים איך לבחור את הקוויאר האדום הנכון. למרבה הצער, תקני האיכות הקיימים לא תמיד מכובד על ידי היצרנים. ולעתים קרובות במסווה של קוויאר אדום הם לא מוכרים מוצר אמיתי, אבל נוצר באופן סינתיטי. וזה מאוד מעליב כאשר אתה משלם כמות ניכרת עבור מזויף, אבל אפילו יותר גרוע, כאשר במקום היתרונות הצפויים קוויאר אדום מלאכותי מזיק לבריאות שלך. לכן, לא להיות קל דעת לגבי הנושא של איך לבחור קוויאר אדום באיכות גבוהה. עדיף לחמש את עצמך עם ידע, ולא להפוך לקורבן של יזמים חסרי מצפון.

איזה אריזה אני צריך לבחור?

קוויאר אדום נמכר בשלוש חבילות שונות: על משקל (מיכלי פלסטיק), בתוך קופסת פח ובמיכל זכוכית. כאשר קונים קוויאר אדום בפח יכול, אתה קונה חתול בשקית, אתה יכול לקבוע מה יש בפנים, רק לאחר פתיחת פחית. כמובן, לפני שאתה בוחר את הקוויאר בבנק בפעם הבאה, אתה כבר תהיה מונחה על ידי ניסיון קודם, ואתה תדע אם לקחת קוויאר של סימן זה או אחר. אבל בפעם הראשונה אתה לא יכול לנחש עם בחירה. מנקודת מבט זו, הקוויאר בצנצנת זכוכית עדיף - ניתן להעריך באופן ויזואלי את גודל וביציות הביצים, צבעם, צפיפותם והפכת הצנצנת אפילו לפריביליות. ורק טעם אתה תרגיש בבית. אבל אתה חייב להסכים, קריטריונים אלה מספיק כדי להגן על עצמך מפני מוצר באיכות ירודה.

קוויאר למשקל - קטגוריה מיוחדת. קניית קוויאר ללא אריזה, אתה בסיכון גדול. אין שם או את הפרטים של היצרן, ולא את תאריך הייצור. כמו כן, אתה לא יכול להיות בטוח שזה מוצר טבעי לפניך, לא אחד synthetically נוצר. אבל יש מבחר של קוויאר אדום במשקל ו pluses שלה - אתה יכול להעריך את המאפיינים החיצוניים שלה, כמו גם את הריח, וחשוב יותר, את הטעם. ככל הנראה, בכל המדינות המפותחות בעולם, אף אחד לעולם לא יקנה קוויאר אדום במשקל. עלינו בארץ עם זה מצב מיוחד. קוויאר כזה קורה (אנו מדגישים את המילה "קורה", שכן זה לא כלל, אלא חריג) הוא הרבה יותר טוב טבעי יותר מכל קוויאר תעשייתי. זה קשור עם הנטייה של עובדי המפעל לייצר קוויאר תעשייתי למכור את המוצר "בצד". אבל זה רק מידע לחשוב על מה קוויאר אדום לבחור - זה תלוי בך.

כיצד לבחור קוויאר סלמון טוב?

סלמונידים כוללים את מיני הדגים הבאים (ובהתאם לכך), סלמון ורוד, פורל, קטה, סלמון סוקי, סלמון של קוהו. בואו לאפיין בכמה מילים כל סוג של סלמון סלע:

סלמון ורוד - צבע כתום או כתום כהה, קוטר הביצים הוא כ 5 מ"מ. הקליפה רכה, היא מתפרצת בקלות.

טראוט - את הצבע של הביצים יכול להיות צהוב כתום בהיר, את קוטר הביצים הוא רק 2-3 מ"מ.

קט - צבע כתום ענבר, גודל ביצים 5-6 מ"מ. זה שונה בקליפה צפופה.

Nerka - צבע של ביצים מ אדום לבורגונדי, קוטר הוא 3-4 מ"מ.

Coho - צבע burgundy, קוטר של ביצים הוא 3 מ"מ. הטעם של קוויאר הוא מריר.

כיצד לבחור קוויאר טוב

כיצד לבחור את הקוויאר האדום הנכון?

קוויאר טוב צריך לעמוד בדרישות הבאות:

  • את הקוטר של הביצים צריך להיות זהה, ואת הצבע - הומוגנית;
  • ביצים צריך להתאים היטב יחד לא צריך להיות שקעים הזרעים;
  • לא צריך להיות פגזים שבורים, תכלילים חלבון, משקעים, ועוד עובש;
  • כאשר קוויאר מוחל על כריך, הביצים צריך להיות מופרד בקלות אחד מהשני;
  • לא טיפות שמן גדול צריך להיות גלוי.