איך לבחור בשר

אז מבחינה היסטורית, אחד הראשימוצרים של התפריט שלנו הוא בשר. זה בגלל שהאנשים שלו פרימיטיביים ניצודו ממותות אבירים מימי ביניים המשיכו עדרי חיות בית וציפור. ועכשיו יש אחזקות פרטיות, ואת חוות המדינה כולה על רביית רביית גזעי בשר בקר ובקר, חזירים קטנים, ארנבות, תרנגולות ותרנגולים הודו, אווזים וברווזים. ולא פלא. אחרי הכל, בלי חתיכת בשר טוב לא לבשל ולא את העושר של בורשט או פילאף ריחני או "אוליבייה" סלט האהוב. זה רק הולך לשוק לקניות, אחד חייב לדעת איך לבחור בשר טוב וטרי.

בחנות או בשוק?

אם אתה גר בכפר ולשמור על בעלי החיים שלךהחצר של הציפור, השאלה היכן לקנות וכיצד לבחור בשר ארנבת או בשר חזיר טוב, נעלמת מעצמה. אבל תושבי המטרופולין עומדים בפני בחירה, לקנות בשר בסופרמרקט או בשוק. נראה שאתה יכול לנחש כאן, ללכת לכל חנות ולבחור מה הרצונות שלך הלב, אבל הנה זה היה. לעתים קרובות במרכזי קניות גדולים הסחורה ארוכה מהצפוי. הוא מתעורר לעתים קרובות ומחזיר לו מקום חדש. זה היה איכשהו הזהיר בטלוויזיה. ומה עם השוק? גם שם, כמובן, הכל שונה. אבל בשר, שוכב בגלוי על הדלפק, אתה יכול לבדוק בזהירות, לרחרח ולגעת. אחרי הכל, בבזארים הם מוכרים בעיקר צונן, לא מזון קפוא. ואל תחמיצו עם הרכישה תוכלו לעזור הידע הבסיסי של הכללים, איך לבחור בשר בשוק, ועל תשומת לב פשוטה.

כללי כללי, איך לבחור בשר של זנים שונים

אז, כאשר קונים חתיכת בשר טובה על מרק, צלי, קבב שיש או בשר טחון אתה צריך להשתמש בכללים פשוטים נפוצים עבור כל סוגי הבשר. הנה הם:

  1. להעריך את המראה. הולך לדלפק, הדבר הראשון שאנחנו עושים הואלשקול את הטובין. אנו מתעניינים בצבע, בנוכחות או בהעדר סרטים וכתמים, כמו גם קרום מיובש שמדבר על משך השהייה של בשר באוויר הפתוח. צבע חזיר צריך להיות ורוד, העגל הוא קצת כהה יותר מזה של בשר חזיר. בשר טרי טלה כבש צריך להיות אדום, אבל טלה הוא בהיר יותר רווי. שומן על כל סוג של בשר צריך להיות לבן, לא צהוב, ולהפיץ באופן שווה בכל חלקי. רוח קלה מותרת, אבל הנקודות והקרום הרירי מדברות על לא הרעננות הראשונה.
  2. אנחנו נוגעים ומתפתלים. לאחר מסתכל חתיכה יפה, לקחת אותו בידיים שלךודא כי הוא טוב מכל הצדדים, ולא רק עם "פנים". ואז לדחוף על כל מקום של בשר עיסת ולראות איך זה מתנהג. אם הבשר טרי, טביעת האצבע שלך תיעלם לאחר 3-5 שניות. ובכן, ואם זה היה 5-7 דקות, ואת המסלול עדיין גלוי בבירור, לעזוב בבטחה. כאן הם מוכרים סחורה ארוכה.
  3. לרחרח, גם, לא להתערב. אינדיקטור חשוב נוסף של רעננות הואריח של נוחות. אנחנו, האנשים, נמצאים בטורפי שורשיהם. הריח של חיה שנרצחה לאחרונה ובעלה רעננה כראוי גורם לנו לרוקן ולרצון עז לבנות במהירות משהו מבשר כזה. אבל סוחרים חסרי מצפון לעיתים קרובות מסווה ריח מפונק במקצת של חומץ וצבעים, וזה חייב להיות ידוע ונזכר. אם אתה לא אוהב את הריח, קח מפית נייר וגע בה. הנוכחות של צבעים ייתן את צבע אדום כימי רעיל שנותר על המפית.

נותר רק לציין כיצד לבחור את הבשר הנכון לקבב שיש, לבשר טחון, לסטייק, למנה הראשונה ולצלע.

איך לבחור את הבשר הנכון

גם בזה אין שום דבר ערמומי. בשר מרק כרוב או בורש צריך להיות על העצם, לצלייה עדיף לקחת את הפלט. אם אתה רוצה לטגן סטייק, לבחור שכבת בשר חזיר. וגם קבב shish ריחני ועסיסי, כבש מתאים. בשר טחון עדיף לעשות מעורב של שניים או שלושה סוגים של בשר של שומן שונים. לדוגמה, מן בשר בקר רזה, שומן עם interlayer ופילה עוף.</ P>

ולבסוף

עכשיו, חמושים בידע כיצד לבחור את בשר טרי הנכון בשוק, ללכת באומץ לקניות. ותן לו להיות מהמטבח שלך, שהריחות הכי מפתים ומפתים מגיעים.