כיצד לבחור נופך

כאשר הימים החמים האחרונים היו רחוקיםבעבר, התפוחים הרגילים והאגסים, השזיפים, הדובדבנים והאבטיחים נותרו רק בזיכרונות, נראה כי אין עוד ויטמינים טבעיים לקבל. אנחנו מוציאים קומפוטים ומיצים מהמרתפים או קונים אותם בחנויות, אבל אלה הם שימור, מעובד בטמפרטורה גבוהה ואטום במיכלים לאחסון ארוך. ובחורף הקר, אתה רוצה משהו כל כך בהיר, אמיתי, מתיז עם כוח חום וחום. וכדי לעזור לנו לבוא ממדינות דרומיות חמות. מדפי הסופרמרקט ודלפקי השוק מלאים בדרים כתומים, אפרסמון שוקולד ריחני, וכמובן, גבר נאה וצפוף בעור אדום עם תבנית תבואה של דגני רימון. זה על האחרון ויהיה נאום. אנחנו מגלים מאיפה הוא בא, מה מסתתר מתחת לעור היפה שלו, והכי חשוב, איך לבחור את גארנט הנכון, מתוק ובשל.

ללא שם: Gyulchatai, לפתוח את הפנים!

שם הפרי מגיע מהמילה הלטינית"גרנטום" ומשמעותו "גרעינית". שם אחר של הרימון הוא פוני או תפוח קרתגו. אז זה היה christened על ידי הרומאים שהביסו את Carthaginians ב 2 המלחמה הפונית לזכר האירוע ההיסטורי הזה. האדמה המקומית של עצי הרימון נחשבה במקור לחוף הים התיכון, או ליתר דיוק פניציה. במאה השמינית לפני הספירה, השתילים של עץ פרי זה היגרו למדינות של המזרח התיכון, ולאחר מכן ליבשת דרום אמריקה.

אם אתה "לטפס" רימון "מתחת לעור", ואז שלנומבט יציג פיזור שלם של גרגרים ריחניים אדומים בוהקים, שכל אחד מהם הוא אוצר שלא יסולא בפז לבריאות שלנו. ומה אין! בתוך כל דגנים קטנים מכיל ויטמינים A, C, E, B1 ו- B2, PP, יסודות קורט: אשלגן וסידן, ברזל ומנגן, סיליקון ויוד. שלא לדבר על גלוקוז, פרוקטוז וחומצות אורגניות. וגם במונחים של מספר נוגדי חמצון כי להצעיר את הגוף שלנו, רימון עולה אפילו יין אדום ותה ירוק. אבל כדי שזה יקרה, הפרי חייב להיות בשלים. ואנחנו צריכים לדעת איך ועל ידי מה הקריטריונים לבחור רימון טוב, בוגר.

כללים לבחירת רימון

אז בואו נתחיל. מגיע לשוק או לחנות, קודם כל אנחנו בוחנים את המוצר, איך זה נראה, אם זה טוב, אם זה נעים לעין. כנ"ל לגבי הרימון. ראשית, להסתכל על העטיפה. העור צריך להיות צפוף למדי ונוקשה ויש לו צבע אדום בוהק. סוגים מסוימים מותרים גם גוון כתום מעט, אבל לא יותר. הסימן ה"אנוכי" השני הוא הקלה. הקליפה חייבת להדק היטב את כל הדגן, שממנה מופיע דפוס אופייני על פני השטח. אם זה לא נצפתה, ואת העור עצמו הוא נוקשה מדי, ואז הפרי היה קרע לפני הזמן, הוא התכווץ או רקוב.

הסגירה הבאההפוך בדיקה של קצה, שהיה פעם פרח. זה צריך להיות יבש להתאים את צבע הפרי בשל. הירוקים, אפילו חסרי חשיבות, אינם קבילים כאן. אם אתה מבחין לפחות רמז אחד של חשד, לעזוב בבטחה.

עכשיו לקחת את הרימון ביד שלך ולספור אותומשקל. פרי בוגר באמת יהיה הרבה יותר קשה ממה שזה נראה. ההסבר לתופעה זו הוא שהזרעים המבשילים והעסיסיים במצטבר הם כבדים למדי. ואפילו פרי קטן יחסית יכול להיות ממש קטן משקל.

ובכן, ובסופו של דבר, שאל את המוכר כדי להדגים את התוכן של הרימון, כלומר, את הצבע ואת הטעם של גרגרי שלה. אם הכל בסדר, הבעלים של החנות בשמחה למלא את הבקשה שלך.

כיצד לבחור גארנט בשלים

ואם זה מתחיל להניא, אז יש משהוטמא. אבל, נניח, המוכר שלנו הוא ישר ו מרצון מתייחס אלינו עם הסחורה שלו. אל תזניח את זה, תנסה להסתכל. פירות יער צריך להיות מתוק ללא פשרות. אבל הצבע האדום עדיין לא אומר כלום. מומחים אומרים כי בטורקיה גדלה רימוני מגוון, הפרי אשר nucleoli שלג-שקוף, אבל מתוק אותם סביב האור הלבן לא נמצא. עם זאת, כפי nucleoli רימונים משמשים לעתים קרובות להכנת מנות מקוריות, עדיף אם הצבע הוא מסורתי אודם. עכשיו שאתה יודע איך לבחור רימון בשל טוב ומתוק, אתה יכול ללכת בבטחה לקניות. מזל טוב ותאבון נעים.</ P>