איך לבחור אבטיח

החודש הפוריים והפורה ביותר של הקיץ הוא אוגוסט. בחודש אוגוסט אנחנו מתחילים לחשוב על הנפילה, אבל אנחנו עדיין יכולים ליהנות כל החודש בקיץ. זה היה בחודש אוגוסט כי אבטיחים אהובים על כל מופיעים על השווקים. אבל למרבה הצער, זה קורה כי אתה מביא הביתה אבטיח ענק, וזה לא ממותק וטעם יותר כמו הדשא. כל המשפחה כבר מכוונת, ואז יש צער כזה. אבל יש כמה סימנים בהם ניתן לזהות ולבחור אבטיח בשלים.

איך לבחור אבטיח טוב?

לפני שתלמדו כיצד לבחור את האדם הנכוןאבטיח, אתה צריך ללמוד כראוי לחכות זמן לקנות את זה ברי ענק. בשווקים, אבטיח מופיע לא רק בזמן אוגוסט, אבל הרבה קודם לכן. בחודש יולי אתה יכול לראות את זה על המכירה. למותר לציין, אבטיח מוקדם כזה הוא פשוט בלתי אפשרי לגדול ללא כימיקלים. אז לא למהר ולחכות את הזמן הנכון כדי להבשיל את העובר.

כיצד לקבוע את בשלות אבטיח?

ישנם כמה סימנים בהם ניתן לקבוע את הבשלות של אבטיח:

  1. לפני בחירת אבטיח טוב, בואולקבוע את מקום הרכישה. אז, קניית אבטיח לאורך המסלול הוא מסוכן. גם אם הבשל עצמו בשל, במהלך השהייה באור שמש ישיר הוא סופג, כמו ספוג, הרבה מתכות כבדות, מיצי מנוע ואבק.
  2. אל תבקש מהמוכר לבחור לך אבטיח. אין ערובה שהוא מבין אותם לפחות קצת. בנוסף, אתה יכול למכור את זה אבטיח, אשר לפני זמן רב אינו רוצה להימכר.
  3. לדפוק על האבטיח. הצליל חייב להיות חירש.
  4. קח גבר איתך אם אתה רוצה לבחור את האבטיח הנכון: הוא צריך לסחוט את האבטיח בחוזקה ככל האפשר ולהקשיב - פיצוח מדבר על בשלות.
  5. חיצוני, האבטיח חייב להיות קבוע, כדורית. צבע כהה עם רצועות אור ברורות גם מדבר על בשלות.
  6. לבחור אבטיח בשלים

  7. המשקל המוצלח ביותר של אבטיח הוא 5-10 ק"ג. זה הפער האידיאלי, אז לא קונים אבטיח ניטרלי או נטול מים אבטיח.
  8. בדוק את פני השטח, לא צריך להיות כתמים או סדקים על זה. לבזבז את האצבעות על קליפה: אם אתה מוצא נקודות אופייניות, לשים את הסחורה הצידה - אלה יכולים להיות עקבות של זריקות.
  9. לפני השימוש חתיכה קטנה של עיסת, סקווש עם מזלג לטבול לתוך כוס עם מים. אם המים הפכו עכורים - אתה יכול לאכול בבטחה, אבל אם זה הופך ורוד או rededened - אבטיח צריך להיות נזרק משם.

בחר אבטיח בזהירות רבה, אז אתה יכול לטפל במשפחה עם ברי טעים בשלים.