כיצד לבדוק דבש

הערך של דבש דבורים הוא לא רק מעולהטעם תכונות. זה כבר זמן רב משמש כתרופה חיונית הצטננות ומחלות רבות אחרות, כמקור של ויטמינים ומינרלים. על היתרונות שלה ניתן לומר במשך זמן רב עם הנאה אמיתית. אבל כל התכונות של מוצר זה תקפים רק כאשר הוא טבעי לחלוטין, וזה לא משימה קלה למצוא מוצר כזה היום. גם עם רכישת דבש במכוורת אתה לא יכול להיות בטוח לחלוטין באיכות שלה. אחרי הכל, זה יכול להיות פשוט מדולל עם תחליפים שונים, או התקבל על ידי האכלה צמר סוכר, אשר מקטין את התועלת שלה לאפס.

אז איך אתה בודק את הדבש האמיתי כי אתה הציע לקנות? ראשית, אתה צריך לקנות ניסוי חלק קטן של המוצר ולנסות למקסם את הטבעיות שלה.

כיצד לבדוק את איכות הדבש בבית?

בתחילה, אנו מעריכים את המוצר עבור צבע,עקביות וריח. דבש אמיתי תמיד יש ניחוח פרחוני נחמד לא מתבלט, טעם קצת טארט, אשר מוביל זיעה קלה בגרון. המוצר הטבעי צפוף, מתנקז בכף עם נחש, ויוצר גבעה שמתעצמת בהדרגה. אם אתה מנסה להרים כף עם דבש על צלחת לארכב אותו, המוצר הטבעי יהיה הרוח על זה עם חוט, ולא לנקז מיד למטה. אם אתה מוסיף דבש לתה, אז לא צריך להיות משקעים, פתיתים ותכלילים אחרים.

לעתים קרובות מאוד זיופים נעשים עם תערובת של גיר. זה יכול להיקבע אם אתה מוסיף קצת חומץ או חומצת לימון לפתרון הדבש. אם המוצר אינו טבעי, תערובת יהיה קצף חזק.

כדי לוודא שיש לך דבש טבעי,במקום סירופ סוכר בנאלי, יש צורך לפזר כמות קטנה של המוצר במים מזוקקים, לשפוך 5 milliliters של הפתרון ולהוסיף לו 2.5 גרם של חומץ עופרת או 23 מ"ל של אלכוהול עץ. משקעים צהובים-לבנים רבים יציינו את נוכחותם של סירופ סוכר בדבש. אם הדבש הוא טבעי, לא יהיה משקע.

כיצד לבדוק דבש טבעי עם יוד?

כיצד לבדוק דבש טבעי

מוכרים חסרי מצפון רבים של דבש, מציעיםזיופים על בסיס עמילן או קמח. זיהוי זה יעזור היוד הרגיל. יש צורך להוסיף כמה טיפות של יוד לפתרון של דבש במים. עם תגובה חיובית, הנוזל יהפוך צבע כחלחל.

כמו כן ראוי לציין כי רכישת פתרון של כל גוון אחר, מלבד צהוב או חום בהיר, יציין זיהומים חיצוניים.

אנו מקווים שההמלצות שלנו יעזרו לךלמנוע רכישות בלתי רצויות, וגם יחסוך על הרכישה ושימוש של דבש שאינו טבעי הוא לא תמיד שימושי, ולפעמים אפילו מוצר גדול במידה מזיק.