זאב של כלב של כלבים

מי הם זאבים? יש דעה כי אלה הם כלבים שהתנגדו הזאבים. יש נפוץ יותר באמונה שלנו כי זאב הוא דוגמה של כלב כלב הרועה שיכול להדוף טורפים אפורים או כמו. בעלי חיים אלה יכולים להבטיח את שלומם המלא של עדרים במרחקים גדולים בעצמם ללא מארח. מחברים מודרניים רבים, המתייחסים למילה "וולפהאונד", מתכוונים לגזעי כלבים אסיאתיים שונים מכלבי צאן אירופיים.

לפני שאתה קונה חיית מחמד, אתה צריך להביןעבור עצמנו, מה שאנו מצפים מבעל חיים. ישנם סוגים שונים - אירית, קווקז, Buryat-Mongolian, ציד אסיה המרכזי. ענק ועדין עדין יהיה לך את המראה האירי של כלבים אלה. להגנה או להגנה, הרועים הקווקזים יכולים להיות אופציה בלתי ניתנת להשגה: אם יש ילדים, הידיד הטוב ביותר והנאמן ביותר עבורם הוא נציג אלבהאי מונגוליה של זאבים. נאמן מאוד מרכז אסיה הרועה (CAO). ועכשיו על כל אחד מהם בפירוט רב יותר.

אירית וולפאונד - תיאור

אירית wolfhound הוא מסיבי עם בולטשרירים. המעיל נוקשה, ארוך מעל הגבות ועל הסנטר. זה נחשב לאחד הכלבים הגבוהים ביותר בעולם. הדגימה הקטנה ביותר היא 79 ס"מ ומשקלה מ -55 ק"ג, לפעמים היא מגיעה לגודל של סוס קטן. אבל ללא קשר לגידול עצום ומשקל, יש להם גמישות מדהימה. בדרך כלל יש להם צבע אפור.

אירית וולפאונד מתאים לחוסר ניסיוןמשתמשים של חיות מחמד. היא אחת הרועות הטובות ביותר. קל ליצור קשר עם אנשים, אוהב שלום. הוא ידידותי עם כל הכלבים בסביבה. זה סוג של wolfhound הוא מאוד מחבב ילדים.

אירית Wolfhound גזע תיאור

כלב רועה קווקזי

כלב גדול בגובה בינוני 65-70 ס"מ ומשקלו 45-70 ק"ג. המעיל סמיך וגס. יש אנשים עם צבע שחור, אפור, אדום או חום.

זן כלבים קוקאסי wolfhound הואצאצאיהם של רועים צאן. הם עדיין שמרו על כל האינסטינקטים החייתיים שלהם. מין זה משמש לעתים קרובות בקרב הכלבים. גזע זה יש תכונות לחימה, אבטחה. הם חיוניים לציד, משום שבזעם הם יכולים להיאבק בחזירי חזיר או בריצה, הם בוגדים אצל זרים. זה בזכות התכונות האלה כי הם ראויים לתואר גזע השירות.

זאב של כלב של כלבים

בוריאט-מונגולית וולפאונדד

לזאב המונגולי יש את הגזעים הבאים:סטנדרטים נפוצים: גובה 72 סנטימטר שבכמה, במשקל 45-70 קילו. גוף חזק, צוואר. הזנב הוא ארוך, יורד. זאב צבע, לפעמים חום או אדום.

כלב טיבטי או כלב של ההונים - כךהשמות עברו משורשי מוצא הגזע. שרידים של בעלי חיים אלה נמצאו בבוריאטיה במהלך החפירות, כלומר בביצורי ההון. בימי קדם מנזרים בודהיסטים wolfhounds שימשו השומר. הכלב שומר מונגולית wolfhound במהירות מתאימה את השטח החדש ושינוי האקלים. חיות מחמד אלה הם בריאים מאוד. בהתנהגות אתה יכול להבחין סקרנות מיוחדת ועליזות. הכלב בוריאט הוא שומר מעולה ומלווה באדם אחד.

כלב מונגולי

אסיה wolfhound (alabai)

הכלב של זאב אסיה הוא מאוד אינטליגנטי ומסור. כמו לכל זאב, אלבאאי יש תכונות כמו סיבולת, חוסר פחד. אבל הם, כמו כל האחרים, משלבים בין האינסטינקטים ההגנתיים לבין השלווה, השלווה. אלה ארבע רגליים יהיה חיית המחמד הטובה ביותר. מאז wolfhound הוא הכלב הגדול ביותר, זה דורש הרבה מקום, אז לשמור את זה טוב יותר ברחוב. כלב רועים אסייתי במרכז אסיה קשור לא רק לבעלים ולבית, אלא לכל בני המשפחה. כמו כן, זה לא נבדל על ידי אמונה באוכל.

כלב וולפהונד

הכלב הטוב ביותר יכול להיקרא זאב רוסי -כלבי הצאן הקווקזים והמרכזיים, הנציגים הגדולים משלבים את מהירות הזאב ואת כוחו של הכלב, כמו גם סובלנות טובה מאוד במזג אוויר קר. אלה ארבעה רגליים חברים אוניברסליים ביישום שלהם: הם שומרים מצוינים רועים באותו זמן.