שפרד - בריד

אין אדם אשר היה נשאר אדיש אל שפרד. יצורים תבוניים אלה שאנחנו לא מפסיקים להפתיע. מהן תיאור גזע כבשים כלבים, ואיך מתאים לך, ולהחליט בעצמך.

הגזעים הנפוצים ביותר של כלבי רועים

הגזע הרועה הגרמני נחשב אוניוורסליכלבים, כלולים גם את הדירוג של אחד האינטליגנטי ביותר. לרוב אנו רגילים לראות את זה בתור כלב שירות. יש לו אופי שקט ומאוזן, מצוין לאמן. התכונות הכי טובות שלה באים לידי ביטוי כאשר יש לכלב אחד הבעלים. בהיר יותר גזעים אחרים רועה גרמני מקבל את העובדה של שינוי של הבעלים. זו הסיבה שאנו רואים לעתים קרובות כלבים אלה בצבא, במשטרה, ההגנה. הרועה הגרמני הוא קשר נהדר עם ילדים, והוא אדם עיוור אחר מחויב וחסר פחד.

תמונה רועה גרמנית 1

אחד הגזעים הגדולים נחשב קווקזירועה. לפעמים זה מגיע למשקל של 70 ק"ג, ו 75 ס"מ גובה. פשטות של תוכן, נועז ונחוש הכלב המשמש כשומר, והשומר. כדי ליהנות מנוף רב עוצמה מסתיר נפש אדיב. זה לעתים רחוקות יכול להרשות לעצמם לפגוע בכלב קטן יותר לחלשים ממנו, אבל להיות מודע כוחם, מבקש הנהגה בין שווים. אנוכי מוקדש אדונו, אך לאפשר רועה להכשיר עצמם, ורק הצוות שלו מתפקד. הסוג הנפוץ ביותר הוא רועה קווקזי עם שיער ארוך.

התמונה רועה קווקזי 2

הגזע כבר הוליד רועה גרמניתשל הרועה הגרמניה והוא קבוע 1964. בדרך כלל כלבים אלה באהבה וחיבה הדדית בעליהם. הם ניתן למצוא את השירות בצבא הגנה, כמדריך.

תמונה האלזסי 3

כלב רועים אסייתי (Alabai) מוסק אדםמאה, בחירת התכונות הטובות ביותר של כלבים ששמרו על הכבשים. הארדי ולא יומרני, אינטליגנטי ונאמן לה מוערך ביותר עבור איכות ההגנה שלה. התקפות רועים כלב מגזע אסיה רק ​​על מפרי גבול או כאשר הוא מרגיש איום על אדונו. מחוץ לאזור המוגן הם די טוב מזג.

srednekziatskaya רועה תמונה 4

אופי עליז ומלא חיים שונהרועה שוויצרי. היא לא אגרסיבית, קל לאמן מסתדרים היטב עם בעלי חיים אחרים כמו, ועם כל המשפחה. שומר אמין ומי יחס מאוד אחראי לעבודתם - כך לאפיין שוויצרי שפרד בתיאור הגזע שלו. רועה שויצרית הרגשה נעימה של - של הגודל הגדול שלהם כאשר התוכן של בית פרטי. לבן והצבע יוצא הדופן שלה כמו שאר הגזע כמו הרועה הגרמניה.

התמונה רועה שוויצרי 5

ישנם ארבעה סוגים של כלבי רועים בלגיים,נבדלים זה מזה בצבע ובסוג השיער. הם מאוד נמרצים, גדולים, יש מבנה גוף שרירי, יש לו זיכרון מעולה שאפשר לאלף בקלות. כלבים רועים אלו דורשים פעילות גופנית קבועה, יש תשובה מיידית, ומאפשר להם לשרת במשטרה. גזע רועה בלגי אינו סובל התעללות.

תמונה רועה בלגית 6

אחד הגזעים הפופולריים ביותר בעולם הואכלבים קוליים (קולי). זוהי חיה שלווה מאוד טובה, נבונה ויפה. חבר נאמן, מטפל לילדים, כך לאפיין קולי. היא מתמודדת עם העבודה של שומר ומדריך. סרט "לאסי" עושה קולי מפורסם.

תמונה קולית 7

זן חרוץ ונייד של כלב נחשברועה אוסטרלית. יש לו אנרגיה עצומה, כך תוכן דורש שטח. סטודנט טוב, שומר מצוין, רועה, ורבי תכונות חיוביות אחרות נתנו הטבע שלה. אוסטרלי לא יכול לעמוד לבד וגסות, ושהכלה תפתיע ולהדהים אותך. היכולת שלה מוערך על ידי שוטרים במהלך חיפוש סמים במהלך פעולות החילוץ.

אוסטרלי רועה Photo8