רועה אסיאתי מרכזית בבית

מומחים טוענים כי התוכןרועה אסיה המרכזי בבית דורש אחריות וידע מסוים. נציגי הגזע קשה לחנך ותוקפני כלפי זרים. זאת בשל העובדה כי הגזע נוצר עבור עבודה כבדה באוויר והגנה על עדרי הצאן. סביבה מתאימה עבור Alabai יהיה קוטג'ים, בתים פרטיים, מתקנים תעשייתיים וצבאיים.

בבית, כלב רועה אסיה המרכזיצריך ללכת כל הזמן במשך 2 3 שעות ולספק הכשרה אינטנסיבית. אחרת, הכלב עלול להתחיל לציית לאדון, לנהום על אורחים ומשקי בית, ממהרים על בעלי חיים.

כלב רועים אסיאתי - טיפול וחינוך

Alabai מתייחס Molsoids אז הואעקשנות פנימית, עצמאות, ביטחון בכוחות. אופיו ואיכויותיו של הרועה המרכזי של אסיה מכוונים להבטיח את ההגנה על בעלי חיים, זכויות מטלטלין ומקרקעין. זה בא לידי ביטוי בטריטוריאליות גבוהה, כלומר, "מרכז אסיה" מבוגר פירושו מתחת לשטח המוגן לא רק את מקום המגורים, אלא גם את המקום שבו הוא ממוקם במשך 2-3 שעות, את המכונית של הבעלים, החפצים האישיים שלו, וכו ' מחוץ לטריטוריה האישית הכלב אדיש לזרים.

חינוך אלבאי צריך להתחיל עם המוקדמותגיל. פקודות בסיסיות: "שקר", "פו", "מקום" ו "בלתי אפשרי" הכלב תופס בגיל 2 חודשים. צוות "הבא" ניתן ללמד ב 3 חודשים. ניתן לפתוח את החרטום אלואד מ -4 חודשים. אם אין דרך להתמודד עם החיה, עדיף להורות לה על הצינולוג. אם הכלב לא מאומנים היטב, זה יכול להיות איום על החברה שלך ואפילו את המשפחה שלך.

תפקיד חשוב הוא משחק על ידי דיאטה של ​​הרועה אסיה המזרחית. ביום הכלב הבוגר עדיף לבשל מרק על בסיס בשר (בשר או עגל) ודגנים. כלול בתזונה לא דגים וירקות שומניים.

שימו לב לעובדה ויטמין ומינרליםתוספים. בשל חוסר בקבוצת הדיאטה של ​​ויטמינים A, E, C, של מספר יסודות קורט (סידן, זרחן, נתרן, יוד) רועי אסיה נתון מחלות כגון נפיחות בגפיים, מכת helminthic, השמנת יתר והפרעות בקצב.