איך לגמול כלב לכרסם

עם הופעתו של הגור בבית הופך מאודכיף, כי עצבנות קטנה וחתירה לטפס לתוך כל הסדקים ולנסות נעליים שיניים ודברים. במאמר זה נשקול מדוע כלב מכרסמת דברים וכיצד לעבור תקופה זו ללא הפסדים גדולים מצד הבעלים.

איך לגמול גור כדי ללכלך דברים?

ראשית, יש להבין כי חיית המחמד שלך עושהלא רוצה לפגוע בנו או בדרך זו להראות את האופי שלנו. הסיבה היחידה מדוע כלב מכרסמת את הדברים היא, ברוב המקרים, את השיניים הרגילות. תהליך זה מלווה לא רק על ידי גירוי של החניכיים, אלא על ידי תחושות כואבות. על ידי לעיסה, חיית המחמד מסיר את תסמונת הכאב.

זה לא אומר שאתה תצטרך לוותר על כל הנעליים האהובות עליך או דברים אחרים כדי להיות קרועים לחתיכות. זה מספיק כדי להכיר רשימה קטנה של כללים, איך לגמול את הכלב לכרסם דברים, ולבצע אותם.

  1. במהלך המשחק, אתה לא יכול לעודד נגיסה או קלקול של דברים. ברגע הגור מתחיל לכרסם, המשחק צריך להיות עצר והבהיר כי התנהגות כזו אינה מקובלת.
  2. עוד לפני שאתה בא על השאלה איך לגמול גור כדי לכרסם דברים, עדיף להסיר כל דבר יקר לך.
  3. נסו לא להשאיר חיית מחמד קטנה ללא השגחה, ואם יש צורך לצאת רק לשים אותו בזירה.
  4. לפעמים אתה צריך להחליט מה לעשות אם הכלב מכרסם דברים מתוך שעמום. חשוב לטעון אותו עם טיולים והדרכה, אז החיה לא לחפש מוצא אחר עבור אנרגיה.
  5. כלב מכרסם דברים כאשר אין לו ברירה. קבל מגוון של צעצועים ועצמות ללעיסה, ואז חיית המחמד יוכלו לגרד את השיניים עליהם.
  6. בשאלה איך לגמול כלב לכרסם, זה חשובלתת את החיה להבין שזה לא עובד טוב. פקודות "כל הכבוד" ו "בלתי אפשרי" בעל החיים חייב לדעת ולבצע ללא שאלה. אבל נותן פקודות צריך להיות "מרדף חם" כאשר הוא נמצא בתהליך של לעיסה שלך.