איך קוראים לנער הרועה הגרמני

בין נציגי הגזע הזה אנחנו יודעים הרבהגיבורים שהשלימו מעשים אדירים וכוכבי קולנוע מצויינים. כלבים אלה יש אופי אוניברסלי. הם קל למצוא קשר עם, הם אדיבים, עצמאית, צייתן, חכם, יפה ואינטליגנטי, וגם חברים נאמנים מאוד. גם בקרב אנשים זה לא כל כך קל למצוא חבר נפלא כזה כמו רועה גרמני.

אם יש לך תינוק בעל ארבע רגליים, זה שווהלחשוב על השם הטוב שאתה נותן לו. הילד הרועה הגרמני יכול להיקרא כמו כלב רגיל. לדוגמה: טוזיק, ברסיק, ברמוס, טימושה, לאיק, באקס, ג'ק, פיראט או טיכון מתאימים לכל הכלבים. אם אתה רוצה לתת חיית המחמד שלך שם של גיבור, אלוף או כוכב המסך, מתייחסים לכינויים של הכלבים המפורסמים בעולם השייכים גזע זה.

כינויים לרועים

שמו של דיק מתייחס לכלב שבזמןהמלחמה הפטריוטית הגדולה הצילה אלפי חיים. בעזרתה התגלו פצצה ענקית ו -12,000 מוקשים גרמניים. כל הכמות הנוראה של התחמושת היתה בארמון פאבלובסקי שליד לנינגרד.

גם חיית המחמד שלך יכול להיות שם לכבודרועה גרמני מקס, שחצה את המחסום ב 3.48 מ 'זה שיא, שנמסר בשנת 1980 בבית ספר מיוחד לכלבי הכלא, הוא עדיין גאה זימבבואה.

הכינויים הטובים ביותר עבור הרועים הגרמנים מציעים לנוקולנוע. הבלשים המעניינים ביותר הוסרו ללא השתתפות של גזע זה. שמות הבלשים המדובבים ניתנים להשאלה בסרט "לי, מוכתאר" עם השחקן המבריק יורי ניקולין ובסדרה "הנציבה רקס", בה שיחק הדמות הראשית על ידי כמה שחקנים. הם רקס, באטלר, רט, ו סנטו פון בית Xieglmauer.

במיוחד לא צריך לחשוב על איך שםכלב של רועה צאן, אם צפית בסרט הפולני "ארבעה טנקמנים וכלב". הכדור נשאר כנראה בזיכרון הקהל כאדם צייתן, אינטליגנטי, אמיץ, נאמן וחביב. אמנם השם הוא פשוט, אבל מאוד מתוק ומצחיק, אז אתה יכול בבטחה לתת לחבר הקטן שלך כינוי.

איך קוראים לרועה צאן גרמני

משמעות הכינוי של הרועים הגרמנים

אם תחליט לתת שם לחיית המחמד שלך, תוכלכדי לדעת את משמעות השם שנבחר. זה יעזור להבין אם זה מתאים לכלב שלך או לא. אז, אלדו פירושו אינטליגנטי, ברוק הוא זרם, קארל הוא חופשי, אוטו עשיר ועשיר, וליאו הוא אמיץ, כמו אריה. עכשיו אתה בהחלט תהיה בטוח של נכונות או זיוף של ההחלטה שלך.

אתה יכול שם את גור הרועה הגרמני כמואת עצמם, ויחד עם קרובי משפחתם. אחרי הכל, בחירת שם עבור בן משפחה חדש יכול להיות מרגש מאוד. כך, הגור שלך יהיה הכי טוב בעולם.